Magdalena Ogórek mocno na temat Stuhra. Nie przebierała w słowach

Magdalena Ogórek w programie „W tyle wizji” w TVP Info postanowiła nie szczędzić gorzkich słów pod adresem Jerzego Stuhra. Na temat aktora jest w ostatnim czasie bardzo głośno. Powodem takiej sytuacji jest zdarzenie, w którym artysta brał udział w połowie października bieżącego roku.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

Jerzy Stuhr jest jednym z bardziej popularnych polskich aktorów, któremu można przypisać odegranie wielu kultowych ról w polskich filmach. Artysta wystąpił w takich produkcjach, jak choćby „Deja vu”, czy „Killer”. Teraz jednak na temat aktora jest głośno za sprawą sytuacji z połowy października, która miała miejsce w Krakowie. Stuhr miał prowadzić swoje auto będąc pod wpływem alkoholu. W dodatku miał zahaczyć o motocyklistę, który całe zdarzenie nagrał za pomocą kamery.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Na ten temat padło już wiele komentarzy i opinii. Sam Jerzy Stuhr za pośrednictwem mediów społecznościowych swojego syna Macieja, zdecydował się za swój czyn przeprosić. Mimo, że do zdarzenia doszło ponad miesiąc temu, to temat w dalszym ciągu jest w obrocie medialnym. Pewne słowa w kontekście Jerzego Stuhra padły między innymi z ust Magdaleny Ogórek, która jest jedną z prowadzących program „W tyle wizji”.

Magdalena Ogórek w TVP

Magdalena Ogórek to aktualnie jedna bardziej popularnych dziennikarek Telewizji Polskiej. Widzowie mogą ją obejrzeć między innymi w programie „W tyle wizji”.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

To właśnie tam dziennikarka i była kandydatka na urząd prezydenta Polski nawiązała w swojej wypowiedzi do sytuacji z Krakowa, w której udział brał znany aktor Jerzy Stuhr.

— Ostatnio aktorzy mają kiepską passę, że tu wymienię pewnego aktora z Krakowa — powiedziała prowadząca „W tyle wizji” w TVP.

POLECAMY TAKŻE: Trener Arabii Saudyjskiej to powiedział o Polsce. Padły wspomniałe słowa

— Jak sobie poczytałam, co tam się działo w prokuraturze, to mi się odechciało — dodała.

Magdalena Ogórek to aktualnie jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. To właśnie na antenie publicznej telewizji prowadzi wiele popularnych programów, które gromadzą sporą ilość odbiorców. Do niedawna dziennikarka występowała w programie „W kontrze” razem z Jarosławem Jakimowiczem. Ogórek jest także akrywna w mediach społecznościowych, gdzie jej wpisy śledzi wielu internautów.

Źródło: Radio Zet

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski