Magdalena Ogórek ma problemy po chorobie. Zdradziła co jej dolega

Magdalena Ogórek za pośrednictwem swojego konta na portalu Instagram poinformowała, że już wkrótce wraca do pracy. Powodem jej ostatniej nieobecności była choroba, na której temat informowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Z kolei w najnowszym wpisie na Instagramie zdradziła także, co jej dolega po przebytej chorobie.

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

Magdalena Ogórek to aktualnie jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. To właśnie na antenie publicznej telewizji prowadzi wiele popularnych programów, które gromadzą sporą ilość odbiorców. Mowa tu choćby o programie „W kontrze”, gdzie dziennikarka pojawia się razem z Jarosławem Jakimowiczem, czy również „W tyle wizji”. Magdalena Ogórek jest także akrywna w mediach społecznościowych. Na samym Twitterze dziennikarka posiada ponad 35 tysięcy obserwujących.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

To właśnie tam we wtorek Magdalena Ogórek poinformowała, że w czwartek wraca do pracy. Zdradziła jednak, że po przebytej chorobie doskwiera jej pewna dolegliwość. O co dokładnie chodzi?

Instagram: Magdalena Ogórek o powrocie do pracy i problemach po chorobie

Magdalena Ogórek za pośrednictwem swojego konta na portalu Instagram poinformowała, że już wkrótce wraca do pracy w najbliższy czwartek. Warto przypomnieć, że powodem jej ostatniej nieobecności była choroba, na której temat informowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

Walczę dzielnie z COVID-19. Podła to choroba. Wszystkich Czytelników, oczekujących od dziś na książkę z podpisem, proszę o cierpliwość – każde wyjście z łóżka i wpisanie dedykacji to teraz mała wyprawa na Mont Blanc. Za modlitwę z góry dziękuję. Uważajcie na siebie, Kochaninapisała dziennikarka 24 listopada.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

Z kolei w najnowszym wpisie na Instagramie zdradziła, co jej dolega po przebytej chorobie i kiedy wraca do pracy.

Dziękuję Państwu za wszystkie życzenia zdrowia! Biegam już o własnych siłach, a we czwartek wracam do pracy. To, co dokucza mi po COVID-19, to bezsenność. Lekarz na szczęście pociesza, że minie. Miejmy nadzieję, bo to nic miłego. Natomiast sprawiacie mi ogromną radość relacjami i postami z moją najnowszą książką „Kat kłania się i zabija”. Nie ma dla autorki nic milszego nad takie reakcje Czytelników. Dziękuję Wam najpiękniej jak umiem. Przypominam: jutro widzimy się o 19:00, Nowy Świat 63 – oficjalna premiera „Kata” Do zobaczenia! – napisała Magdalena Ogórek na Instagramie.

Źródło: Instagram

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)