Poważne problemy zdrowotne Lecha Wałęsy. „Tak, mogę już umierać…”

Lech Wałęsa ma problemy ze swoim zdrowiem. Były prezydent oraz także ex-lider Solidarności niedługo przejdzie bardzo ważną operację. Jej celem ma być wymiana baterii w rozruszniku byłego prezydenta. Mimo wszystko to nie koniec komplikacji związanych ze zdrowiem byłego lidera Solidarności. Lekarze uprzedzili go, że mogą pojawić się pewne problemy, które mogą doprowadzić do tego, że przeprowadzenie operacji stanie się problematyczne. O swoich problemach ze zdrowiem Lech Wałęsa rozmawiał z magazynem „Super Express”.

Polecamy także: Bielan wprost odpowiada Olejnik w TVN. Ostra reakcja europosła na pytanie dziennikarki

Lech Wałęsa ma problemy ze swoim zdrowiem

Lech Wałęsa co kilka lat jest zmuszony do tego, aby wymienić baterię, która zasila jego rozrusznik serca. Wspomniane urządzenie były prezydent posiada od 2008 roku. 13 lat temu przeszedł w związku z tym zabieg, który odbył się w USA, a dokładniej w Teksasie. Teraz przyszedł czas na to, aby owa bateria w rozruszniku Wałęsy została wymieniona. Niestety lekarze poinformowali byłego prezydenta, że pojawiły się pewne przeszkody, które mogą utrudnić przeprowadzenie zabiegu.

Polecamy także: Dziennikarka TVP nie żyje. „Kochała Boga, Polskę i ludzi”

Lekarze ustalają jeszcze termin operacji, bo ona nie będzie taka prosta. Tym bardziej, że pojawił się nieoczekiwany problem, bo z trzech drutów wbitych w serce, jeden drut mi się złamał. I jest to problem. Ja jestem ruchliwy i się złamał w sercu ten drut, nie ma go w sercu” – mówi gazecie Lech Wałęsa.

Lech Wałęsa pytany, czy w związku z tym obawia się o swoje życie odparł: „Nie boję się o nie, ja wszystko już wykonałem, wszystkie miejsca, które mi się podobały, przerobiłem, zobaczyłem. Zostało mi tylko papiestwo, ale to chyba jest poza moim zasięgiem. Tak, mogę już umierać…” – mówił były prezydent Polski.

Źródło: TVP

Polecamy także: 

Lempart domaga się także od UE działań ws. Polski. Mocne stanowisko działaczki

Mocne przemówienie Patryka Jakiego w PE. “Nie macie także prawa zajmować się kwestią aborcji”

Korwin-Mikke znowu szokuje. Jego wpis ponownie przekroczył granicę