Lech Wałęsa odpowiada Andrzejowi Dudzie. Mocne słowa byłego prezydenta

Lech Wałęsa w mocnych słowach postanowił odnieść się do wizyty Andrzeja Dudy oraz Mateusza Morawieckiego w Bydgoszczy w zeszłym roku. Były prezydent nagranie na ten temat zamieścił w mediach społecznościowych.

Polecamy także: Gwiazda TVP znika w cieniu skandalu: “Telewizja Polska narażona została na straty finansowe i wizerunkowe”

W zeszłym tygodniu Prezydent RP – Andrzej Duda oraz szef rządu – Mateusz Morawiecki uczestniczyli w uroczystościach upamiętniających wydarzenia z Bydgoskiego Marca 1981 roku. W ich trakcie wystąpienia prezydenta oraz także premiera zostały zakłócone przez sympatyków i członków Komitetu Obrony Demokracji. Do tego tematu odniósł się także były prezydent Lech Wałęsa.

Lech Wałęsa w mocnych słowach o Andrzeju Dudzie

W zeszłym tygodniu Prezydent RP – Andrzej Duda oraz szef rządu – Mateusz Morawiecki uczestniczyli w uroczystościach upamiętniających wydarzenia z Bydgoskiego Marca 1981 roku. W ich trakcie grupa sympatyków Komitetu Obrony Demokracji zaczęła zakłócać wystąpienia polityków oraz skandować antyrządowe hasła.

Do głośnych uroczystości w mediach społecznościowych odniósł się także Lech Wałęsa. Dawny lider Solidarności szczególną uwagę skupił na Andrzeju Dudzie.

Polecamy także: Hartwich z KO atakuje Roberta Lewandowskiego? Zaskakujący wpis polityk

Na pomoc przychodzą robotnicy z „Solidarności”, przychodzą poprzez przybycie tutaj na miejsce i wsparcie protestujących, ale przede wszystkim przychodzą poprzez to, że mimo tego, że Lech Wałęsa wzywał do zaprzestania wtedy protestu tutaj w Bydgoszczy, to jednak „Solidarność” decyduje o ogłoszeniu strajku ostrzegawczego na 27 marca – mówił o wydarzeniach z Bydgoskiego Marca 1981 roku prezydent Duda.

Do tego fragmentu słów PAD postanowił odnieść się Wałęsa.

Panie prezydencie Duda, pan jest kiepskim politykiem i nieszczęściem dla Polski. Mógłbym to długo udowadniać, ale zostawię to (…) Nie wiem, czy pan wie, ale ja wtedy musiałem stanąć przeciwko wszystkim. W Bydgoszczy właściwie nikt mnie nie wspierałpowiedział podczas nagrania na Facebooku Lech Wałęsa.

Źródło: NaTemat

Polecamy także: 

Magdalena Środa zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki