Krzysztof Skiba wyśmiał Andrzeja Dudę. Kontrowersyjne słowa muzyka

Krzysztof Skiba w dość kontrowersyjny sposób odniósł się do prezydenta Andrzeja Dudy. Co na temat głowy państwa powiedział lider zespołu „Big Cyc”?

Polecamy także: Gwiazda TVP znika w cieniu skandalu: “Telewizja Polska narażona została na straty finansowe i wizerunkowe”

Krzysztof Skiba to muzyk oraz satyryk, który często w bardzo humorystyczny sposób odnosi się do bieżących wydarzeń. W jednym z ostatnich wywiadów dla portalu Onet Skiba skupił się między innymi na osobie prezydenta Andrzeja Dudy. Muzyk zwrócił uwagę między innymi na miny oraz także żarty, które często opowiada głowa państwa.

Krzysztof Skiba o Andrzeju Dudzie

Krzysztof Skiba to satyryk oraz przede wszystkim muzyk. Od wielu lat pełni rolę lidera popularnego zespołu „Big Cyc”. Prócz branży muzycznej udziela się również na polu politycznym. W jednym z ostatnich wywiadów dla portalu Onet odniósł się między innymi do zachowań aktualnej głowy państwa. Skiba zwrócił przede wszystkim uwagę na żartach, które co pewien czas prezydent opowiada. Prócz tego skomentował również miny, które często pojawiają się na twarzy Andrzeja Dudy. Muzyk porównał głowę państwa do Jasia Fasoli.

 – Opowiada takie żarty weselne czy takie z knajpy, niektóre żarty przekraczają pewne granice. Specyfiką tych żartów jest to, że nikt się z nich nie śmieje oprócz prezydenta. On sam się śmieje z własnych dowcipówskomentował Krzysztof Skiba.

Polecamy także: Hartwich z KO atakuje Roberta Lewandowskiego? Zaskakujący wpis polityk

Muzyk zwrócił także uwagę na miny Andrzeja Dudy.

On jest taką osobą publiczną, która robi dziwne miny. (…) Ktoś by mógł powiedzieć, że to miny niegodne prezydenta, ale czy gdzieś jest napisane, że prezydent musi być poważny? On w tych minach i spojrzeniach troszkę przypomina Jasia Fasolę, ale on nie tylko z miny przypomina Jasia Fasolędodał muzyk.

Źródło: NaTemat

Polecamy także: 

Magdalena Środa zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki