Piotr Semka trafił w ciężkim stanie do szpitala. Rodzina prosi o modlitwę

Piotr Semka, były dziennikarz TVP trafił do szpitala. Według informacji medialnych stan zdrowia dziennikarza ma być poważny. Rodzina Piotra Semki prosi o wsparcie modlitewne – napisał na Twitterze Robert Bąkowicz, prezes Marszu Niepodległości. Stan dziennikarza miał się pogorszyć w bardzo krótkim czasie. O zakażeniu dziennikarz dowiedział się przed kilkoma dniami. @PiotrSemka w ciężkim stanie leży pod respiratorem. Rodzina prosi o wsparcie modlitewne. – napisał Bąkiewicz. Na temat stanu dziennikarza wypowiedział się także premier Mateusz Morawiecki.

Polecamy także: Platforma Obywatelska rozpada się? Kolejny poseł odszedł do Hołowni

Piotr Semka, były dziennikarz TVP trafił do szpitala

Według informacji medialnych stan zdrowia dziennikarza ma być poważny. Piotr Semka trafił do szpitala w stanie ciężkim. Na miejscu miał zostać podpięty pod respirator. Na temat stanu dziennikarza głos zabrali między innymi premier Mateusz Morawiecki oraz także Robert Bąkowicz, prezes Marszu Niepodległości.

Piotr Semka w ciężkim stanie leży pod respiratorem. Rodzina prosi o wsparcie modlitewne” – pisał Robert Bąkowicz.

Koronawirus daje nam każdego dnia dowody, że jest bardzo groźny i nikt z nas nie powinien go lekceważyć. Właśnie dotarła do mnie informacja o tym, że pod respirator trafił jeden z najwybitniejszych dziennikarzy politycznych w Polsce, red. Piotr Semka„. – napisał Mateusz Morawiecki.

Panu Redaktorowi życzę dużo siły w Jego walce i przyłączam się do modlitwy, którą w intencji Jego zdrowia prowadzą Przyjaciele. Państwa również do tego zachęcam”czytamy dalej we wpisie Morawieckiego. „Dbajmy o siebie i naszych bliskich i udzielajmy każdego możliwego wsparcia tym, którzy walczą o swoje zdrowie i życie”zaapelował szef rządu.

Piotr Semka od 1991 do 1992 roku był dziennikarzem Telewizji Polskiej. Prowadził wraz z Jackiem Kurskim program „Refleks”, a w 1994 był wydawcą „Pulsu Dnia”. W 1994 zrealizował dla TVP film dokumentalny Wandea – sumienie Francji.

Koronawirus daje nam każdego dnia dowody, że jest bardzo groźny i nikt z nas nie powinien go lekceważyć. Właśnie dotarła…

Opublikowany przez Mateusz Morawiecki Środa, 24 marca 2021

 

Źródło: Onet

Polecamy także: 

Lempart domaga się także od UE działań ws. Polski. Mocne stanowisko działaczki

Mocne przemówienie Patryka Jakiego w PE. “Nie macie także prawa zajmować się kwestią aborcji”

Korwin-Mikke także znowu szokuje. Jego wpis ponownie przekroczył granicę