Lewicowa aktywistka uderza w Roberta Lewandowskiego. Internauci oniemieli po jej wpisie

Robert Lewandowski na początku bieżącego tygodnia odebrał z rąk Andrzeja Dudy Krzyż Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski “za wybitne osiągnięcia sportowe, za promowanie Polski na arenie międzynarodowej”.

Polecamy także: Hartwich z KO atakuje Roberta Lewandowskiego? Zaskakujący wpis polityk

Niestety fakt nadania odznaczonia nie wszystkim przypadł do gustu z wielu względów. Krytyczne do całej sytuacji odnieśli się głównie politycy opozycji na czele z Iwoną Hartwich. Negatywny komentarz oświadczyły także Magdalena Środa oraz Manuela Gretkowska. Z kolei dziś Robert Lewandowski usłyszał mało przychylne słowa na temat swojego zegarka od lewicowej aktywistki.

Robert Lewandowski dalej w ogniu krytyki

Kapitan reprezentacji Polski – Robert Lewandowski odebrał Krzyż Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski z rąk Andrzeja Dudy. Ten fakt niestety nie wszystkim się spodobał. Jedni zwracali uwagę, że piłkarz nie powinien przyjmować odznaczenia z rąk Andrzeja Dudy. Inni zaś dawali do zrozumienia, że zasługi najlepszego piłkarza świata ubiegłego sezonu są niewystarczające. W tej sytuacji z innej strony uroczystości z udziałem Roberta Lewandowskiego skomentowała lewicowa aktywistka – Maja Staśko. Kobieta zwróciła przede wszystkim uwagę na zegarek, w którym Robert Lewandowski odebrał przyznane odznaczenie. Chodziło głównie o jego wartość.

Polecamy także: Gwiazda TVP znika w cieniu skandalu: “Telewizja Polska narażona została na straty finansowe i wizerunkowe”

Robert Lewandowski odebrał nagrodę od prezydenta w zegarku o wartości mieszkania. 2021, pandemia, ludzie tracą prace, nie mają na czynsze, kobiety mieszkają ze swoimi oprawcami, czekając latami na mieszkania socjalne. Zegarek. O. Wartości. Mieszkania.napisała lewicowa aktywistka w mediach społecznościowych.

Innego zdania była część internautów. Internauci zwracali również uwagę na to, że piłkarz sam na niego sobie zapracował.

Ukradł te pieniądze? Stać go na taki zegarek to sobie kupił. To chyba nie jego wina, że piłkarze tyle zarabiają – czytamy w komentarzach.

Ukradł? Dorobił się na czyimś nieszczęściu? Dla mnie może mieć nawet skarpetki wartości willi z basenem. Jego, za swoje, za zarobione. Proszę komentować i krytykować to, co dzieje się za publiczne pieniądze. Dużo dystansu, życzliwości i pogody ducha życzę w tych ciężkich czasachczytamy również pod wpisem.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Magdalena Środa zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska również atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki