Polska pogrążona w smutku. Nie żyje Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Jako pierwszy bardzo smutną wiadomość na temat artysty podał Andrzej Kosmala – autor piosenek oraz także producent muzyczny. W dodatku szokujące informacje w rozmowie z portalem Onet potwierdziła żona legendarnego piosenkarza. Jest to bez wątpienia olbrzymia strata. Fani muzyka są załamani tak nagłym obrotem spraw.

Krzysztof Krawczyk miał 74 lata. Zasłynął z wielu kultowych utworów, które mimo lat wciąż są bardzo dobrze znane wśród Polaków. Jeszcze w sobotę Krzysztof Krawczyk napisał swój ostatni wpis w mediach społecznościowych.

Polecamy także: Zaskakujący wpis Andrzeja Dudy. Chodzi o Szymona Hołownie

Krzysztof Krawczyk nie żyje

Nie żyje Krzysztof Krawczyk – znany piosenkarz, gitarzysta oraz także kompozytor. W latach 1963–1973 i 1976 wokalista zespołu Trubadurzy, od 1973 artysta solowy. Wiele z jego utworów do dziś są bardzo dobrze znane wśród Polaków. Piosenkarz w ostatnim czasie miał problemy zdrowotne. Niedawno wrócił ze szpitala do domu o czym swoich fanów poinformował jeszcze w sobotę za pośrednictwem mediów społecznościowych. O śmierci Krzysztofa Krawczyka poinformował Andrzej Kosmala na portalu społecznościowym Facebook.

Jeszcze w sobotę piosenkarz zamieścił w mediach społecznościowych wpis. Poinformował w nim, że jest już w swoim domu. Krzysztof Krawczyk dziękował za modlitwy oraz również życzenia, które sam również złożył.

Polecamy także: Tusk zaatakował Morawieckiego, Orbana i Salviniego. Takiej kontry się nie spodziewał

Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi. Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę, nie dajmy się wirusowi!pisał jeszcze dwa dni temu znany piosenkarz.

Krzysztof Krawczyk był jedną z największych ikon polskiej muzyki rozrywkowej i tak też zostanie zapamiętany.

Źródło: Onet/ WP

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki