Szymon Hołownia ostro odpowiada na apel prezydenta. Przesadził?

Szymon Hołownia odpowiedział na wpis zamieszczonych w mediach społecznościowych przez prezydenta Andrzeja Dudę. Chodziło dokładnie o słowa komentarza głowy państwa na temat ataków wymierzonych w Szymona Hołownię w związku z jego wpisem o zaszczepieniu się przeciw COVID-19.

Polecamy także: Tusk zaatakował Morawieckiego, Orbana i Salviniego. Takiej kontry się nie spodziewał

Szymon Hołownia napisał na Facebooku w ubiegłym tygodniu, że został zaszczepiony przeciw COVID-19. W sieci z tego powodu wybuchła burza. Wiele osób krytycznie podeszło do postawy byłego kandydata na urząd prezydenta Polski. Nie brakowało zdań, że polityk jest wystarczająco młody i mógł jeszcze na to poczekać. Do tej sytuacji odniósł się Andrzej Duda. Teraz na wpis prezydenta postanowił odpowiedzieć lider Polski 2050

Szymon Hołownia odpowiedział na wpis Andrzeja Dudy

Lider Polski 2050 – Szymon Hołownia zamieścił wpis w mediach społecznościowych, w którym to oznajmił, że został zaszczepiony przeciwko COVID-19. Z tego powodu pod adresem byłego prezentera TVN skierowana została spora fala krytycznych komentarzy. W tej sprawie głos zabrał także Andrzej Duda. Prezydent odniósł się do całej sytuacji za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy także: Zaskakujący wpis Andrzeja Dudy. Chodzi o Szymona Hołownie

Proponuję zostawić Szymona Hołownię w spokoju. Zaszczepił się, i dobrze. Chciał jak najszybciej? Nie On jeden. Więcej wyrozumiałości dla ludzkiej słabościstwierdził na Twitterze prezydent.

Na ten wpis głowy państwa odpowiedział sam Szymon Hołownia.

Nikt, kto szczepienia nazywa słabością, podczas trzeciej fali pandemii, gdy umierają Polki i Polacy, nie ma prawa nazwać siebie samego patriotą. Życzę Panu udanej dalszej części wieczoru. – odpowiedział Hołownia.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki