Kayah żegna Krzysztofa Krawczyka. Padły kontrowersyjne słowa

Kayah w TVN 24 pożegnała Krzysztofa Krawczyka. W trakcie rozmowy piosenkarka wypowiedziała słowa, które nie wszystkim mogły się spodobać.

Krzysztof Krawczyk zmarł w ostatni poniedziałek. Wcześniej piosenkarz wzmagał się z COVID-19. W sobotę wrócił do domu o czym poinformował swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niestety w poniedziałek wielkanocny piosenkarz zasłabł, a jego żona niezwłocznie w tej sytuacji wezwała pogotowie. Niestety tego samego dnia cały kraj obiegła informacja, że wybitny polski piosenkarz zmarł.

Polecamy również: Żałoba w Koalicji Obywatelskiej. Nie żyje posłanka KO

Kayah w TVN 24 pożegnała Krzysztofa Krawczyka. Kontrowersyjne słowa gwiazdy

Krzysztof Krawczyk zmarł w wielkanocny poniedziałek. Informacja o odejściu piosenkarza była szokiem przede wszystkim dla milionów Polaków. Jeszcze w ostatnią sobotę piosenkarz poinformował swoich fanów, że jest w domu. – Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi.Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę,nie dajmy się wirusowi! – pisał jeszcze tak niedawno Krzysztof Krawczyk za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy także: Hołownia zaatakował prezydenta. Dziennikarz prędko zaregował: „Nie manipulujmy” (wideo)

Krzysztofa Krawczyka po jego śmierci zaczęli wspominać jego przyjaciele z estrady, politycy,  dziennikarze oraz także miliony Polaków, którzy wychowali się na legendarnych przebojach Krzysztofa Krawczyka. Wśród nich znalazła się również Kayah. Piosenkarka na antenie jednej ze stacji telewizyjnych postanowiła wyrazić swoje uznanie względem artysty.

Miałam przywilej znać go po koleżeńsku. Zawsze od lat, kiedy śledziłam jego poczynania, był megazjawiskowym, seksownym facetem. Krzysztof był takim facetem… w głowie porównywałam go do Franka Sinatry, taki gangsta – powiedziała na antenie TVN24 znana piosenkarka.

W dalszej części wypowiedzi piosenkarka użyła słów, które mogą budzić kontrwersje. Gwiazda stwierdziła bowiem, że „Czy Krzysztof funkcjonował ostatnio jako artysta? No nie. Bo Polska jest takim grajdołem, wiek się wypomina ludziom”.

Nie mogłam wczoraj spać. Oglądałam w telewizji jego recital z Opola chyba i było mi tak przykro, bo klasa tego artysty wykracza poza Pcim. Jeszcze się nie przyzwyczaiłam do mówienia o nim w czasie przeszłym, ale bądźmy uczciwi… Czy Krzysztof funkcjonował ostatnio jako artysta? No nie. Bo Polska jest takim grajdołem, wiek się wypomina ludziom – powiedziała także  piosenkarka. 

To nie jest jedyny Krzysztof, tak samo myślę o Maryli Rodowicz czy innych – oni mają zbyt duży talent i kulturę na ten grajdołowy kraj, którym jest Polska – dodała.

Źródło: DoRzeczy

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki