Ostatnie słowa Krzysztofa Krawczyka do żony. Chwytają za serce

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Piosenkarz zmarł w poniedziałek wielkanocny. Dziś media przytłaczają jego ostatnie słowa, które wypowiedział do swojej ukochanej żony Ewy.

Krzysztof Krawczyk zmarł w ostatni poniedziałek. Tuż przed śmiercią piosenkarz wyszedł ze szpitala. Po powrocie do domu legendarny piosenkarz miał wypoczywać. W ostatnich chwilach zajmowała się nim jego ukochana żona Ewa.  Niestety w poniedziałek piosenkarz zaczął słabnąć. W tej sytuacji żona artysty postanowiła niezwłocznie wezwać pogotowie. Niedługo po tym media obiegła informacja o śmierci Krzysztofa Krawczyka.

Polecamy także: Hołownia zaatakował prezydenta. Dziennikarz prędko zaregował: „Nie manipulujmy” (wideo)

Krzysztof Krawczyk nie żyje: Ostatnie słowa piosenkarza do żony

Krzysztof Krawczyk przyszedł na świat 8 września 1948 roku w Katowicach. Rodzice gwiazdora byli aktorami oraz śpiewakami operowymi. W latach 1963–1973 i 1976 wokalista zespołu Trubadurzy, od 1973 artysta solowy. Krzysztof Krawczyk zasłynął przede wszystkim z takich legendarnych przebojów jak  „Za tobą pójdę jak na bal”, „Mój przyjacielu”, „Trudno tak”, „Bo jesteś Ty”. Artysta w 1979 roku z powodu cenzurowania jego piosenek postanowił wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Po powrocie do kraju nagrywał między innymi z Bohdanem Smoleniem. W 1990 ponownie wyemigrował do USA, gdzie wkrótce podpisał kontrakt z firmą Hallmark. W 2020 roku Krzysztof Krawczyk zawiesił swoją karierę artystyczną.

Ostatnie momenty Krzysztofa Krawczyka

Polecamy również: Żałoba w Koalicji Obywatelskiej. Nie żyje posłanka KO

„Super Express” opisał ostatnie chwile Krzysztofa Krawczyka. Artysta swoje ostatnie święta wielkanocne spędził w domu z żoną. W poniedziałek nad ranem poczuł się gorzej. Wówczas to żona piosenkarza – Ewa wezwała karetkę.

Krzysztof tracił przytomność. Z minuty na minutę było coraz gorzej. Zdążył jednak pożegnać się z Ewą. Ostatnie słowa, jakie do niej powiedział, to „Moja kochana laleczk”powiedział „Super Expressowi” menedżer artysty Andrzej Kosmala.

Źródło: wp /TVP

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki