Mężczyzna uderzył kobietę w sklepie. Poszło o brak maseczki? (wideo)

W sklepie Kaufland w Lesznie doszło do skandalicznego zajścia w kolejce do kasy między kobietą a mężczyzną. Nagranie z całej sytuacji trafiło do internetu, gdzie prędko nabrało rozgłosu. Widać na nim jak w pewnym momencie mężczyzna uderza w twarz kobietę. Zdaniem części internautów oraz magazynu „Super Express”, na który powołał się portal TVP.INFO – powodem agresywnego zachowania mężczyzny miało być najprawdopodobniej zwrócenie mu uwagi, że nie ma założonej maseczki ochronnej na twarzy. Na temat całego zajścia głos zabrała także policja.

Polecamy także: Wulgarnie przywitali premiera w Gdańsku. Interweniowała policja (wideo)

Kaufland w Lesznie: Poszło o brak maski?

W sklepie Kaufland w Lesznie doszło do skandalicznego zajścia między kobietą a mężczyzną, którzy stali w jednej kolejce do kasy. Mężczyzna w pewnym momencie uderzył kobietę, a całe zajście zarejestrowała kamera monitoringu sklepu. Zdaniem części internautów oraz mediów powodem miało być zwrócenie uwagi przez kobietę mężczyźnie z powodu braku na jego twarzy maseczki ochronnej. Oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Lesznie, asp. szt. Monika Żymełka przekazała portalowi tvp.info, że do zdarzenia doszło 9 kwietnia popołudniu.

Polecamy także: Pikantny dowcip Senyszyn. Klarenbach aż zaniemówił po tych słowach (wideo)

Zostaliśmy poinformowani przez klientkę sklepu, że została uderzona przez mężczyznę stojącego przy kasie. Wcześniej – prawdopodobnie – doszło między nimi do nieporozumienia i wymiany zdań – poinformowała Monika Żymełka.

Ze względu na bulwersujące zachowanie tego mężczyzny akta tej sprawy zostały przedłożone prokuratorowi Prokuratury Rejonowej w Lesznie celem rozważenia ścigania tej osoby z urzędu – powiedziała oficer prasowa KMP w Lesznie.

Z kolei rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak przekazał na Twitterze, że ustalono już dane mężczyzny, który dopuścił się skandalicznego zachowania względem kobiety.

W uzgodnieniu z Prokuraturą wszczynamy sprawę z urzędu. Sprawca będzie rozliczony za czyny, których się dopuścił” – podkreślił policjant.

Źródło: Twitter/TVP.INFO

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki

Awantura na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka. Żona muzyka nie wytrzymała