Jest nagranie ze zdarzenia z Jerzym S. Wszystko nagrał motocyklista (WIDEO)

„Fakt” opublikował nagranie z sytuacji, w którym brał udział znany aktor Jerzy S. Chodzi dokładnie o zdarzenie z 17 października bieżącego roku, do którego doszło w Krakowie. Artysta w stanie nietrzeźwości miał zahaczyć swoim autem o mężczyznę, który poruszał się motocyklem.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

Jerzy S. za pośrednictwem mediów społecznościowych swojego syna niedługo po tym zdarzeniu postanowił publicznie przeprosić.

– Szanowni Państwo! Bardzo żałuję i przepraszam, że wczoraj podjąłem tę najgorszą w moim życiu decyzję o prowadzeniu samochodu. Deklaruję pełną współpracę z organami powołanymi do wyjaśnienia wczorajszego incydentu – czytamy.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

– Jednocześnie chciałem zapewnić, że wbrew doniesieniom medialnym, nie zbiegłem z miejsca zdarzenia, lecz zatrzymałem się na życzenie jego uczestnika i razem oczekiwaliśmy na przyjazd policji – oświadczył aktor.

Po miesiącu Prokuratura Okręgowa w Krakowie postawiła Jerzemu S. zarzut. Aktor przyznał się do winy. Z relacji prokuratury wynika, że S. nie będzie odpowiadać z tytułu wypadku i ucieczki z miejsca zdarzenia.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

– W tej sprawie nie stwierdzono, by były tam obrażenia, które trwałyby powyżej siedmiu dni. Nie ma więc mowy o wypadku drogowym i o ucieczce z miejsca wypadku drogowego. Mamy zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości – wyjaśnił prokurator Janusz Hnatko.

Nagranie Faktu i Jerzy S.

Do sytuacji z udziałem aktora Jerzego S. w Krakowie doszło w połowie października bieżącego roku. Z kolei teraz na stronie internetowej tabloidu „Fakt” pojawiło się nagranie, które ma pochodzić z całego zajścia z udziałem artysty.

POLECAMY TAKŻE: Trener Arabii Saudyjskiej to powiedział o Polsce. Padły wspomniałe słowa

– „Fakt” dotarł jednak do filmu nagranego z kasku motocyklisty, na który widać całe zdarzenie. Na wideo widać, jak czarny lexus podczas manewru skrętu w lewo uderza z impetem w 44-letniego Sławomira G. Auto, które prowadzi aktor, nie zatrzymuje się. Motocykliście udaje się utrzymać równowagę i rusza w pościg za czarnym lexusem Jerzego S. – czytamy na stronie „Faktu”.

Nagranie poniżej.

Źródło: Fakt, wp.pl

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski