Niesamowity Wojciech Szczęsny. Polak broni kolejny rzut karny (WIDEO)

Polska kontra Argentyna. Wojciech Szczęsny zalicza kolejny bardzo udany występ. Bramkarz reprezentacji Polski obronił kolejny rzut karny po kontrowersyjnej decyzji podjętej przez sędziego prowadzącego mecz po weryfikacji VAR.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Mundial w Katarze jest zupełnie inny niż poprzednie. Od poprzednich imprez różni go przede wszystkim czas organizacji, który przypadł nie na miesiące letnie, lecz koniec roku kalendarzowego, kiedy to w Europie temperatury oscylują w granicach zera.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Polska drugi raz z rzędu zakwalifikowała się na mundial. W 2018 roku niestety podopieczni Adama Nawałki nie zdołali wyjść z grupy. Teraz na drodze Polaków do kolejnej fazy turnieju staną piłkarze Argentyny, Meksyku i także Arabii Saudyjskie.

Polska kontra Argentyna: Szczęsny broni karny

Polska rozpoczęła mundial w Katarze od bezbramkowego remisu z reprezentacją Meksyku. Jednak Polacy mogli wyjść z tej konfrontacji zwycięsko. Niestety w drugiej połowie spotkania rzutu karnego nie wykorzystał Robert Lewandowski, który wcześniej był faulowany przez piłkarza Meksyku. W drugiej konfrontacji podopieczni Czesława Michniewicza pokonali zawodników Arabii Saudyjskiej 2-0.

POLECAMY TAKŻE: Trener Arabii Saudyjskiej to powiedział o Polsce. Padły wspomniałe słowa

Teraz Polska walczy z Argentyną. Kapitalną interwencją wykazał się Wojciech Szczęsny, który okazał się lepszy od Messiego. Do przerwy biało-czerwoni remisują z reprezentacją Argentyny. W drugim spotkaniu Meksyk – Arabia Saudyjska również do przerwy jest bezbramkowy remis. W kolejnej fazie na dwie pierwsze drużyny z grupy C czeka Francja i Australia.

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski