Jarosław Gowin trafił nagle do szpitala. Jaki jest jego stan zdrowia?

Wicepremier Jarosław Gowin trafił do szpitala. Przed kilkoma dniami szef Porozumienia poinformował, że jest zakażony wirusem COVID-19. Mimo wszystko ze wstępnych informacji mediów wynikało, że stan polityka nie jest zły. W dodatku jeszcze w poniedziałek prof. Wojciech Maksymowicz w programie Wirtualnej Polski zapewniał, że Jarosław Gowin dobrze się czuje. – Rozmawiałem z nim, czuje się nie najgorzej. Musi poddać się normalnej procedurze leczenia domowego – stwierdził medyk.

Polecamy także: Stuhr wykorzystał galę Telekamer do ataku na TVP. “Tego życzę nam wszystkim”

Wicepremier Jarosław Gowin trafił do szpitala

Szef Porozumienia Jarosław Gowin trafił nagle do szpitala. Polityk w zeszłym tygodniu informował, że zachorował na COVID-19. Mimo wszystko nic nie wskazywało na to, aby pojawiła się konieczność skierowania wicepremiera do szpitala. Jeszcze wczoraj mówiono o prowadzeniu leczenia lidera Porozumienia w formie domowej. Dziś jednak RMF FM podało wiadomość o tym, że polityk trafił do szpitala. Dziennikarz Patryk Michalski przekazał, że stan wicepremiera jest stabilny.: Jarosław Gowin jest w kontakcie ze swoimi współpracownikami” – informuje RMF FM.

Polecamy także: Stuhr wykorzystał galę Telekamer do ataku na TVP. “Tego życzę nam wszystkim”

I mnie w końcu dopadło… Cieszę się, że dopiero teraz i że przez minione 5 miesięcy mogłem budować pomoc dla polskich przedsiębiorców i pracowników. Wielkie podziękowania dla lekarzy! Dbajcie o siebie i swoich Bliskich. Kto może, niech się szczepi! Wkrótce pokonamy to świństwo” – napisał na Twitterze Jarosław Gowin.

Jeszcze wczoraj na temat Gowina wypowiedział się prof. Wojciech Maksymowicz. Mówił on wówczas o leczeniu wicepremiera w formie domowej.

 – Rozmawiałem z nim, czuje się nie najgorzej. Musi poddać się normalnej procedurze leczenia domowego – szczęśliwie nie wymaga innej. Pulsoksymetr sobie kupił – wie, jak go obsługiwać i sprawdza, żeby nie przegapić momentu. I to jest dla wszystkich informacja, którzy siedzą w domu i mają koronawirusa. Powinni uważać, głównie na to, czy tydzień, 10-12 dni po, nie ma spadków saturacjimówił profesor.

Źródło: RMF FM

Polecamy także: 

Lempart domaga się także od UE działań ws. Polski. Mocne stanowisko działaczki

Mocne przemówienie Patryka Jakiego w PE. “Nie macie także prawa zajmować się kwestią aborcji”

Korwin-Mikke znowu szokuje. Jego wpis ponownie przekroczył granicę

Znany aktor oskarża TVN: “To jawne, przestępcze działanie”