„Trzeba wiedzieć kim się jest”. Dziennikarka wypunktowała Budkę w Polsacie (WIDEO)

Dorota Gawryluk gościła w programie “Gość Wydarzeń” przewodniczącego Platformy Obywatelskiej – Borysa Budkę. Tematem rozmowy była między innymi kwestia przeprowadzenia wcześniejszych wyborów parlamentarnych oraz działań rządu na arenie międzynarodowej.
Borys Budka nie krył w trakcie rozmowy, że liczy na to, że obecna kadencja polskiego parlamentu zakończy się szybciej niż jest to przewidziane.

Polecamy także: Stuhr wykorzystał galę Telekamer do ataku na TVP. “Tego życzę nam wszystkim”

Dorota Gawryluk kontra Borys Budka

Przewodniczący PO – Borys Budka pojawił się w programie “Gość Wydarzeń” pod koniec zeszłego roku, gdzie rozmawiał z Dorotą Gawryluk na tematy związane z bieżącą sytuacją polityczną w naszym kraju. Lider opozycji nie krył, że ma nadzieję na to, że w Polsce odbędą się wcześniejsze wybory.
Jest szansa na to, by przede wszystkim pokazać, że możliwe są wcześniejsze wybory, że możliwe jest to, by większość Polaków wybrała. Ta nowa większość jest już na ulicy, natomiast ważne, żeby znalazła się również w parlamencie stwierdził polityk.

Polityk twierdził także, że Jarosław Kaczyński oraz jego partia stracili poparcie swoich wyborców. Jego zdaniem nawet zwolennicy Zjednoczonej Prawicy przestali wierzyć w sukces tego bytu politycznego.
Polecamy także: Stuhr wykorzystał galę Telekamer do ataku na TVP. “Tego życzę nam wszystkim”

W trakcie rozmowy dziennikarka przypomniała Borysowi Budce, że w kilku poprzednich wyborach z rzędu Polacy postanowili udzielić swój głos zaufania partii Jarosława Kaczyńskiego, a nie choćby jego ugrupowaniu.
Gawryluk sugerowała także konieczność zwycięstwa ugrupowania Borysa Budki zamiast tworzenia rządów technicznych choćby z Jarosławem Gowinem. Zwróciła także uwagę na aktualną tożsamość Platformy Obywatelskiej, którą ciężko jednoznacznie wyodrębnić. „Żeby wygrać wyroby to trzeba wiedzieć kim się jest„.

Całość rozmowy: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-12-09/borys-budka-w-gosciu-wydarzen-ogladaj-od-godz-1920/

Źródło: Polsat

Polecamy także: 

Lempart domaga się także od UE działań ws. Polski. Mocne stanowisko działaczki

Mocne przemówienie Patryka Jakiego w PE. “Nie macie także prawa zajmować się kwestią aborcji”

Korwin-Mikke znowu szokuje. Jego wpis ponownie przekroczył granicę

Znany aktor oskarża TVN: “To jawne, przestępcze działanie”

Lech Wałęsa po operacji. W jakim jest stanie?