Znany dziennikarz nie pojawi się już w TVP. Podano prawdopodobny powód

Dziennikarz TVP – Paweł Blajer po 20 latach odchodzi z mediów. Blejer ostatnio był związany z Telewizją Polską, gdzie prowadził program „Antykryzys. Poradnik”.

Wcześniej był związany z grupą TVN. Dziennikarz po zdaniu egzaminu adwokackiego miał przejść do jednej z adwokackich kancelarii w Warszawie.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Paweł Blajer od marca 2020 roku dołączył do zespołu TVP Info. Wcześniej był związany z grupą TVN, z którą związany miał być przez ponad 10 lat. Na antenie TVN24 BiS był odpowiedzialny za prowadzenie programów gospodarczych oraz konsumenckich. Z stacją telewizyjną TVN Paweł Blajer pożegnał się w grudniu 2019 roku.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Na antenie Telewizji Polskiej prowadził program „Antykryzys. Poradnik”. To właśnie w nim wyjaśniał przedsiębiorcom między innymi, jak korzystać z tarcz antykryzysowych i odnaleźć się w pandemicznej rzeczywistości. Jednak kilka tygodni temu dziennikarz zniknął z anteny publicznej telewizji. W roli prowadzącego poradnik zastąpił go Tomasz Dunkowski.

Dziennikarz TVP – Paweł Blajer odchodzi

Dziennikarz Paweł Blajer po 20 latach odchodzi z mediów. Dziennikarz ostatnio był związany z Telewizją Polską, gdzie prowadził program „Antykryzys. Poradnik” i tam dał się dobrze poznać widzom publicznej telewizji.

Polecamy także: Tusk mocno o PiS. Szybka riposta Beaty Mazurek: „Jednym słowem: PO”

Z kolei wcześniej był związany z grupą TVN. Dziennikarz po zdaniu egzaminu adwokackiego miał przejść do jednej z adwokackich kancelarii w Warszawie. Według mediów mowa o kancelarii Gessel. Paweł Blajer z wykształcenia jest ekonomistą oraz prawnikiem.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Paweł nosił się już od dawna z pomysłem, żeby przestać być dziennikarzem, a zacząć wykorzystywać swoją wiedzę i umiejętności do tego, żeby jeszcze praktyczniej pomagać przedsiębiorcom. Chciał zawsze robić to nie tylko na antenie, ale też w bezpośrednim kontakcie. Zaparzony jest w adwokacie wartości, potrzebę pomocy innym, a w kancelarii, jako adwokat ma ku temu doskonałe warunki. Długo się do tego przygotowywałmówi Wirtualnym Mediom osoba znająca Pawła Blajera.

Wybrał wymagającą specjalizację – prawo gospodarcze, szczególnie prawo karne gospodarczedodaje.

Źródło: Wirtualne Media

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)