Lech Wałęsa po operacji. W jakim jest stanie?

Lech Wałęsa jest już po operacji. Były prezydent przeszedł zabieg, którego pierwotnym zadaniem była wymiana baterii rozrusznika. Niestety w międzyczasie pojawiły się również inne problemy, które spowodowały, że cały proces operacji okazał się być bardziej skomplikowany niż to wcześniej zakładano. Wałęsa w 2008 roku wyjechał do Stanów Zjednoczonych, aby tam założono mu rozrusznik serca. Co pewien czas należy wymieniać w nim akumulator, który zasila cały proces. Teraz przyszedł czas, aby były prezydent go wymienił. Jaki jest jego stan po zabiegu?

Polecamy także: Dziennikarka TVP nie żyje. „Kochała Boga, Polskę i ludzi”

Lech Wałęsa jest już po operacji

Były prezydent Polski – Lech Wałęsa przeszedł zabieg wymiany baterii w swoim rozruszniku serca. Wałęsa nie krył swojego zdenerwowania z powodu konieczności przeprowadzenia zabiegu. Przed zabiegiem Lech Wałęsa nie krył również,  że jest pełen obaw o swoje życie.

Polecamy także: Stuhr wykorzystał galę Telekamer do ataku na TVP. “Tego życzę nam wszystkim”

O 14:00 melduję się w szpitalu. Co będzie dalej? Czas pokaże. Jestem przygotowany na dwa główne rozwiązania. Nie boję się niczego, tylko pana Boga i liczę na właściwe osądzenie, więc nie wiedząc, kiedy się spotkamy następnym razem, nie wiedząc, czy się w ogóle spotkamy, chcę państwu powiedzieć, że robiłem wszystko, by dobrze służyć narodowimówił również Lech Wałęsa.

Po zakończonym zabiegu głos zabrał Marek Kaczmar z Biura Lecha Wałęsy, były prezydent jest już po operacji wymiany rozrusznika serca.

Szef został wybudzonyprzekazał Marek Kaczmar.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Lech Wałęsa ma być już wybudzony i wypoczywa na sali po odbytym  zabiegu.

AKTUALIZACJA:

– „Wszystko się udało, czuję się dobrze” – napisał kilka godzin po operacji w mediach społecznościowych.

Źródło: ProPolski

Polecamy także: 

Lempart domaga się także od UE działań ws. Polski. Mocne stanowisko działaczki

Mocne przemówienie Patryka Jakiego w PE. “Nie macie także prawa zajmować się kwestią aborcji”

Korwin-Mikke znowu szokuje. Jego wpis ponownie przekroczył granicę