Holecka dalej nie prowadzi „Wiadomości”. Podano poważny powód

Danuta Holecka zniknęła nagle z TVP. Dziennikarka od wielu lat jest jedną z głównych twarzy głównego wydania Wiadomości w Telewizji Polskiej. Jej praca napotyka zarówno zdania pozytywne jak również negatywne. Holeckiej zarzuca się najczęściej stronniczość. Teraz jednak dziennikarka zniknęła nagle z Wiadomości. Na początku mówiono o urlopie, z którego postanowiła skorzystać dziennikarka. Teraz jednak z wiadomości podanych przez Wirtualne Media wynika, że Danuta Holecka ma mieć inny powód, przez który nagle zniknęła z głównego wydania Wiadomości.

Polecamy także: Tyle wynosi emerytura Joanny Senyszyn. Kwota zwala z nóg

Danuta Holecka zniknęła nagle z TVP. Jaki ma być tego powód?

Danuta Holecka przez wielu Polaków jest kojarzona przede wszystkim jako prezenterka głównego wydania Wiadomości w Telewizji Polskiej. Na swoim koncie ma również pracę w roli prezenterki programów tworzonych przez TVP3 oraz także TVP Info. Dziennikarka ma na swoim koncie prowadzenie takich programów jak między innymi “Dziennik regionów”, “Dziś wieczorem”, “Gość Wiadomości”, “Echa Dnia” oraz wspomniane wcześniej główne wydanie Wiadomości na antenie Telewizji Polskiej. Jednak w ostatnim czasie można było zaważyć brak Danuty Holeckiej w ostatnich wydaniach serwisu informacyjnego. Jaki jest tego powód?

Polecamy również: Awantura w Sejmie po słowach Glińskiego. “Może Pan stąd wyjść” (wideo)

Ostatni raz Danuta Holecka pojawiła się w głównym wydaniu Wiadomości pod koniec kwietnia. Z informacji portalu Wirtualnemedia.pl – wynika, że powodem zniknięcia dziennikarki mają być względy zdrowotne.

Polecamy także: Tyle wynosi emerytura Joanny Senyszyn. Kwota zwala z nóg

Portal ustalił w rozmowie z dziennikarzem związanym z „Wiadomościami”, że Holecka nie znalazła się w grafiku programu na czerwiec. Zdradził przy okazji, co jest powodem jej nieobecności.

Nie wiadomo, czy będzie prowadzić program w tym miesiącu. W czerwcu nie ma jej na grafiku. Przynajmniej na razie. Nieobecność Holeckiej jest związana z powodami zdrowotnymi, nie kadrowymizdradził Wirtualnym Mediom dziennikarz „Wiadomości”.

Źródło: Wirtualne Media, wp

Polecamy także przeczytać artykuły: 

Andruszkiewicz także pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Onet nagłośnił majątek Beaty Szydło. Była premier odpowiada