Kozidrak po skandalu wróciła na scenę. Zaskakująca reakcja widowni (wideo)

Beata Kozidrak pojawiła się na scenie po ostatnim skandalu, w którym odegrała pierwszoplanową rolę. Na początku września policja w Warszawie zatrzymała samochód osobowy marki BMW. Następnie w mediach okazało się, że osobą, która prowadziła pojazd była znana piosenkarka. W dodatku znana gwiazda prowadziła pod wpływem alkoholu.

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

Po tej sytuacji mogło się wydawać, że Beata Kozidrak zbyt szybko nie wróci do koncertów. Jedną z przesłanek były choćby krytyczne komentarze na jej temat po rozgłosie na temat jej jazdy pod wpływem alkoholu.

Mimo wszystko Beata Kozidrak pojawiła się w dość niedługim czasie na scenie. Nie ulega wątpliwości, że gwiazda mogła mieć obawy, co do tego w jaki sposób na jej widok może zaregować widownia. Jak zakończył się powrót na scenę znanej gwiazdy estrady?

Beata Kozidrak pojawiła się na scenie po ostatnim skandalu

Na początku września media obiegła dość zaskakująca informacja. Okazało się wówczas, że policja zatrzymała Beatę Kozidrak, która prowadziła swój samochód pod wpływem alkoholu. W związku z tym wokalistka za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła krótko odnieść się do całej sprawy.

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

Kochani, przepraszam wszystkich. Wiem, że was zawiodłam. Z całego serca żałuję tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że musze ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa. Beataoznajmiła Kozidrak w mediach społecznościowych.

Polecamy także: Mężczyzna nagle zakłócił konferencję polityków KO. Padły mocne słowa (wideo)

Mimo tego, że sprawa incydentu w dalszym ciągu jest świeża, to Beata Kozidrak nie postanowiła w tej sytuacji robić dłuższej przerwy od występów na scenie. Media obiegła informacja, że Beata Kozidrak w niedzielę pojawiła się na scenie u boku Justyny Steczkowskiej w Poznaniu. Fani nagrodzili obie panie gromkimi brawami, a Kozidrak otrzymała bukiet czerwonych róż, z którymi uśmiechała się ze sceny, napawając się owacjami na stojąco.

Nagranie ze wspólnego występu obu piosenkarek trafiło do internetu. Jedno z nich zostało opublikowane na portalu społecznościowym Instagram i Twitter.

Źródło: Instagram, DoRzeczy

Polecamy także: 

Prezes NIK także o urodzinach Mazurka. Banaś dostał szybką ripostę od dziennikarza

Magdalena Ogórek także zakpiła z Tuska w TVP. Bezlitosne słowa dziennikarki (wideo)

Dziennikarka Wyborczej także zapytała Jakiego o zarobki. Bezlitosna odpowiedź polityka (wideo)

Siemoniak także tłumaczy się z urodzin u Mazurka. Mocna odpowiedź Cenckiewicza