Żona Emiliana Kamińskiego przerywa milczenie. Aktor zrobił to krótko przed śmiercią

Justyna Sieńczyłło udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci swojego męża Emiliana Kamińskiego. Aktorka zdradziła jedną z ostatnich decyzji, które przed śmiercią podjął jej ukochany mąż.

POLECAMY TAKŻE: Gwiazdor TVP zdradził wysokość emerytury. Kwota jest absurdalnie niska

Emilian Kamiński był bez wątpienia jednym z bardziej lubianych polskich aktorów. Wiadomość o jego śmierci obiegła media w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia i dla wielu była sporym zaskoczeniem.

Emilian Kamiński zdobył uznanie w oczach polskich widzów za sprawą wielu ról teatralnych, telewizyjnych i także serialowych. Aktor wystąpił między innymi w kultowym polskim filmie „U Pana Boga w ogródku”. Kamiński występował także w serialu Telewizji Polskiej „M jak Miłość”.

POLECAMY TAKŻE: Piękny gest TVP dla Emiliana Kamińskiego. Widzowie mogli się tego nie spodziewać

Na temat aktora głos zabrał Tomasz Stockinger w rozmowie z „Faktem”.

Współczuję Dorocie Kamińskiej. Słyszałem się z nią przez telefon. To dla niej trudny czas. Widzieliśmy się tydzień przed śmiercią Emiliana Kamińskiego na planie „Klanu”. Wtedy się dowiedziałem o jego chorobie, na tydzień przed świętami. Dorota była w strasznym stanie, ledwo stała na nogach – mówił aktor.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie Sylwestra TVP byli w szoku. Nagle pojawił się Wojciech Szczęsny i się zaczęło (WIDEO)

Mówiła, że ten stan raka jego jest bardzo już zaawansowany i to kwestia dni jak odejdzie. Myślę, że ona za tydzień będzie już na planie „Klanu” i wtedy na żywo porozmawiamy. Jak się widzieliśmy ostatni raz, to wtedy się dowiedziałem, że on już kilka lat chorował, ale nikomu o tym nie mówił, nie chciał się nad sobą użalać — powiedział Stockinger Faktowi.

Justyna Sieńczyłło w pierwszym wywiadzie po śmierci męża

Justyna Sieńczyłło udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci męża dla pisma „Świat i ludzie”. Okazało się, że Emilian Kamiński wyszedł ze szpitala na własne życzenie tylko po to, aby spędzić ostatnią Wigilię z bliskimi.

POLECAMY TAKŻE: Fatalne wieści o Lewandowskim. Nie wygląda to dobrze

Aktorka zdradziła także, co obiecała swojemu mężowi. Zadeklarowała, że założony przez niego Teatr Kamienica będzie kontynuował swoją działalność. Jego kierowaniem ma się teraz zajmować ich syn – Kajetan.

POLECAMY TAKŻE: Trener Arabii Saudyjskiej to powiedział o Polsce. Padły wspomniałe słowa

Przekazaliśmy mu z mężem miłość do Kamienicy. Potrafi pracować tak intensywnie jak Emilian i też nawet czasami nocuje w teatrze. Zajmuje się wszystkim: od sprzętów po gastronomię i finanse. Pod wieloma względami bardzo przypomina Emiliana — powiedziała aktorka gazecie.

Miluś w moim sercu będzie żył zawsze — podsumowała.

Źródło: Jastrząb Post

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski