Wielka awantura w TVP. Zaskakujące zachowanie polityka opozycji (WIDEO)

Do niemałej awantury doszło na antenie TVP Info w programie „Woronicza 17”. W pewnym momencie programu prowadzący Miłosz Kłeczek zaczął dyskutować z senatorem Jackiem Burym na temat związany z PKN Orlen.

Polityk po kilku chwilach wstał i postanowił przekazać dziennikarzowi Telewizji Polskiej zaskakujący prezent. Następnie Jacek Bury opuścił studio, w którym nagrywano program.

POLECAMY TAKŻE: Gwiazdor TVP zdradził wysokość emerytury. Kwota jest absurdalnie niska

Na ten temat senator wypowiedział się w rozmowie z portalem „Onet”.

 — Wiedziałem, że jeżeli będę mówił prawdę o Orlenie, to najprawdopodobniej pan Kłeczek uderzy we mnie. Przygotowałem się wcześniej, zaopatrzyłem w ogórek i dałem panu Kłeczkowi mizerię na niedzielny obiad — powiedział w rozmowie z Onetem senator.

POLECAMY TAKŻE: Piękny gest TVP dla Emiliana Kamińskiego. Widzowie mogli się tego nie spodziewać

W trakcie programu poruszono temat dotyczący cen paliw i PKN Orlen. W tej sprawie wybuchła bardzo gorąca dyskusja między prowadzącym Miłoszem Kłeczkiem i senatorem Jackiem Burym z Polski 2050, który przedstawił swoje zdanie na temat wpływu PKN Orlen na ceny paliw.

Awantura w TVP

— Kryjecie, że ktoś okrada Polaków — zarzucił TVP senator Bury.

— Niech pan nam nie zarzuca, że my kryjemy kogoś, kto oszukuje Polaków, bo to jest kłamstwo i oszczerstwo. Po drugie, podjeżdża pan pod stację benzynową, jak sam pan wspomniał, potrafi pan czytać, z czego się bardzo cieszę, ale nie czyta pan ze zrozumieniem? A to jest klucz — powiedział prowadzący. — Czy rozumie pan, że dziś ceny powinny być droższe o kilka punktów procentowych, a nie są, a pan z tego czyni zarzut? — dopytuje prowadzący.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie Sylwestra TVP byli w szoku. Nagle pojawił się Wojciech Szczęsny i się zaczęło (WIDEO)

— Nie, ponieważ te ceny były zawyżane wcześniej — mówił senator.

— Pan robi zarzut, że paliwo nie jest drogie, czyli chciałby pan, żeby Polacy tankowali po 10 zł i kupowali chleb po 30 zł, czego oczekiwał Donald Tusk. To jest pana marzenie, senatorze? — pytał prowadzący program Miłosz Kłeczek.

— Może pana na to stać, bo pan handluje rosyjskimi ogórkami, za co pan przepraszał — dodał.

POLECAMY TAKŻE: Fatalne wieści o Lewandowskim. Nie wygląda to dobrze

Na te słowa mocno zaregował Jacek Bury.

— Widzę, że pan świetnie zarabia, pan dostaje dotacje ze Skarbu Państwa. Mam tu coś dla pana. Jest pan swego rodzaju mendą, proszę, to jest dla pana — powiedział i rozbił ogórka na blacie przed prowadzącym.

Źródło: Onet, Twitter

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski