Zaskakujące zachowanie kibica na meczu Polski. Szok, co było pod spodem (WIDEO)

Polska wygrała w sobotę z reprezentacją Arabii Saudyjskie 2-0. Prócz bardzo dobrego wyniku dla biało-czerwonych, w świat poszło także nagranie z nietypowym zachowaniem jednego z kibiców, który był obecny na spotkaniu obu drużyn. Filmik z jego zachowania bardzo szybko zyskał na popularności w sieci.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

W sobotę o godz. 14:00 reprezentacja Polski i selekcjoner Czesław Michniewicz podejmowali piłkarzy reprezentacji Arabii Saudyjskie. Przed tym spotkaniem padało wiele pytań na temat tego, czy biało-czerwonym uda się pokonać drużynę, która zaledwie kilka dni temu potrafiła się postawić faworyzowanej reprezentacji Argentyny i pokonała ją 2-1.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

W trakcie meczu przeważali piłkarze Arabii Saudyjskiej, lecz Polacy grając ponownie twardo w obronienie nie mieli zamiaru dopuścić rywali do dobrych okazji na pokonanie Wojciecha Szczęsnego.

Pierwszego gola w spotkaniu zdobyli Polacy w 39 minucie po strzale Piotra Zielińskiego. Następnie pod koniec pierwszej połowy rzut karny obronił Wojciech Szczęsny.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

W drugiej połowie piłkarze Arabii Saudyjskie starali się wyrównać wynik spotkania, lecz już w samej końcówce błąd obrońcy Arabii Saudyjskie bezlitośnie wykorzystał Robert Lewandowski, który w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem po profesorsku skierował piłkę do bramki rywali ustalając wynik spotkania.

Nagranie z kibicem

Do sieci trafiło nagranie z prawdopodobnie (choć mundial w Katarze potrafi zaskakiwać) „kibicem Arabii Saudyjskiej” lub po prostu kibicem, który miał na sobie koszulkę reprezentacji wczorajszego rywala Polaków.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Mężczyzna w pewnym momencie pierwszą koszulkę Arabii postanowił z siebie ściągnąć. Okazało się wówczas, że pod spodem miał koszulkę…reprezentacji Polski. Cóż można więcej powiedzieć? Wybrał zwycięzców.

Źródło: Interia

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski