Kibice Arabii Saudyjskie pytali, gdzie jest Lewandowski. Teraz dostali bolesną odpowiedź (FOTO)

Kibice Arabii Saudyjskiej pytali przed meczem „gdzie jest Robert Lewandowski” na jednym z banerów. Ich zdjęcie bardzo szybko obiegło internet i zyskało popularność przed pierwszym gwizdkiem konfrontacji Polski z Arabią Saudyjską.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

W internecie po spotkaniu nie brakowało odpowiedzi na zadane pytanie fanów reprezentacji dzisiejszych rywali biało-czerwonych.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

Reprezentacja Polski wygrała z Arabią Saudyjską 2-0 w swoim drugim spotkaniu na mundialu w Katarze. Pierwszego gola dla biało-czerwonych zdobył Piotr Zieliński w 39′ minucie spotkania. Asysta w tym przypadku przypadła Robertowi Lewandowskiemu.

Warto również wspomnieć o sytuacji, która miała miejsce tuż przed końcem spotkania, kiedy niespodzianie sędzia podyktował rzut karny dla Arabii Saudyjskie. Jednak w tej sytuacji na wysokości zadania stanął Wojciech Szczęsny, który wybornił strzał arabskiego piłkarza.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

W drugiej połowie Polacy robili wszystko, aby nie doprowadzić do tego, aby rywale zdobyli gola kontaktowego. Jednocześnie biało-czerwoni starali się kontratakować i naciskać na rywala.

Taka taktyka przyniosła pozytywny skutek w 82′ minucie, kiedy to Robert Lewandowski wykorzystał błąd obrońcy Arabii Saudyjskie i pokonał w sytuacji „jeden na jeden” bramkarza dzisiejszych rywali naszej reprezentacji.

Kibice Arabii Saudyjskiej i pytanie o Roberta Lewandowskiego

Mecz jest już za nami. Jednak jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego internet obiegło zdjęcie, na którym kibice Arabii Saudyjskiej trzymają baner, na którym u góry w języku angielskim jest przekreślone pytanie „gdzie jest Messi”, a na dole jest napisane „gdzie jest Lewandowski”.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Po dzisiejszej wygranej biało-czerwonych zdjęcie stało się obiektem odpowiedzi na zadane na banerze pytanie i podstawą do licznych memów.

Jedną z tych odpowiedzi publikujemy poniżej.

Źródło: Twitter, o2

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski