Wielu może być w szoku. Tomasz Lis podziękował Szumowskiemu

Tomasz Lis za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowił podziękować lekarzom z Anina, którzy podjęli się jego leczenia po tym, jak przeszedł kolejny udar w swoim życiu.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Sikorski zaatakował dziennikarza TVP. Szybka odpowiedź Miłosza Kłeczka

Były redaktor naczelny Newsweek Polska wspomniał przy tym także o byłym mimistrze zdrowia w rządzie Zjednoczonej Prawicy — Łukaszu Szumowskim. Dziennikarz wyraził swoje podziękowania dla zespołu byłego ministra zdrowia.

Polecamy również: „Będziemy występować o zarząd komisaryczny”. Czarnek prosto z mostu odpowiada Trzaskowskiemu

Tomasz Lis to jeden z bardziej popularnych dziennikarzy w Polsce. Przez wiele lat wykonywał obowiązki redaktora naczelnego Newsweek Polska. Polscy widzowie mogli go także oglądać w największych stacjach telewizyjnych w kraju takich jak Telewizja Polska, TVN i Polsat.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Te słowa przed śmiercią powiedział Franciszek Pieczka. Są bardzo wymowne

Jednak w ostatnim czasie aktywność dziennikarza została w pewnym stopniu ograniczona. Chodzi tu o problemy zdrowotne, które dotknęły Tomasza Lisa w ostatnich latach. Niestety w ostatnim czasie problem ponownie dał o sobie znać.

Do tej pory Tomasz Lis przeszedł aż cztery udary. Trzeci, rozległy, który przeszedł w 2019 pozostawił po sobie ślad, m.in. w postaci zaburzeń mowy.

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

Miałem udar. Jestem na erce udarowej jednego z warszawskich szpitali. Podobno już żyję, choć w nocy nie było to takiej pewne. Co dalej zdecydują lekarze. Wszystkich pozdrawiam – poinformował 13 października za pośrednictwem swojego konta na Twitterze Tomasz Lis.

Tomasz Lis podziękował Szumowskiemu

Tomasz Lis za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowił podziękować lekarzom z Anina, którzy podjęli się jego leczenia po tym, jak przeszedł kolejny udar w swoim życiu. Były redaktor naczelny Newsweek Polska wspomniał przy tym także o byłym mimistrze zdrowia w rządzie Zjednoczonej Prawicy — Łukaszu Szumowskim.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kontrowersyjne słowa Ochojskiej o Andrzeju Dudzie. Marek Jakubiak nie wytrzymał (WIDEO)

Serdecznie dziękuję zespołowi Neurologii I Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, którzy poradzili sobie z moim udarem i z profesjonalnym zespołem kliniki zaburzeń rytmu serca prof. Ł. Szumowskiego instytutu kardiologii w Aninie, którzy odkryli przyczynę moich udarów – napisał na Twitterze Tomasz Lis.

 

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski