„Tak się zachowuje świnia”. Mocne słowa Cejrowskiego o Tusku (WIDEO)

Wojciech Cejrowski to jeden z bardziej znanych polskich podróżników i dziennikarzy, który słynie przede wszystkim z bardzo ciętego języka i wyrażania w sposób bezpośredni swoich poglądów.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Sikorski zaatakował dziennikarza TVP. Szybka odpowiedź Miłosza Kłeczka

Tak też było pewien czas temu na antenie Telewizji Polskiej. Prowadzący kultowy program „Boso przez świat” w bardzo mocnych słowach postanowił wypowiedzieć się na temat Donalda Tuska. Jaki był tego powód?

Polecamy również: „Będziemy występować o zarząd komisaryczny”. Czarnek prosto z mostu odpowiada Trzaskowskiemu

Przyczyną takich słów ze strony znanego podróżnika na antenie TVP Info w programie Michała Rachonia miał być wpis opublikowany za pośrednictwem Twittera przez Donalda Tuska, w to którym polityk zarzucił autorom ustawy o IPN, że wypromowali sformułowanie o „polskich obozach śmierci” na cały świat. Swój komentarz na ten temat znany podróżnik opublikował na swoim kanale na YouTube w lutym 2018 roku.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Te słowa przed śmiercią powiedział Franciszek Pieczka. Są bardzo wymowne

Kto rozpowszechnia kłamliwe sformułowanie o „polskich obozach”, szkodzi dobremu imieniu i interesom Polski. Autorzy ustawy wypromowali to podłe oszczerstwo na cały świat, skutecznie jak nikt dotąd. A więc, zgodnie z ustawą... – napisał za pośrednictwem mediów społecznościowych były premier Donald Tusk.

Wojciech Cejrowski o Donaldzie Tusku

Wojciech Cejrowski od 6 kwietnia 2017 do 28 listopada 2018 roku, co czwartek występował w programie „Minęła dwudziesta”, prowadzonym przez Michała Rachonia na antenie TVP Info.

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

Podróżnik udzielał głównie komentarzy na temat wydarzeń społeczno-politycznych z Polski i ze świata.

W jednym z programów w bardzo mocny sposób postanowił odnieść się do Donalda Tuska. Chodziło o wpis, w którym polityk zarzucił autorom ustawy o IPN, że wypromowali sformułowanie o „polskich obozach śmierci” na cały świat.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kontrowersyjne słowa Ochojskiej o Andrzeju Dudzie. Marek Jakubiak nie wytrzymał (WIDEO)

Nie wiem, czy Pan to puści, ale tak się zachowuje świnia. W czasie wojny było hasło „tylko świnie siedzą w kinie”. To jest ten rodzaj świni. W momencie, gdy matka i nasz dom są atakowane, to nawet jeśli się nie zgadzam z partią rządzącą, to nie pluję w stronę Polski, tylko bronię – mówił w programie „Minęła 20”.

 

Źródło: wp.pl, YouTube

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski