TVP przekazało smutną wiadomość. Szokująca śmierć uczestnika hitowego programu

Program „The Voice of Poland Senior” za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał bardzo smutną wiadomość. Nie żyje Adam Anusiewicz – uczestnik najnowszej edycji muzycznego programu realizowanego na antenie Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: Gwiazdor TVP zdradził wysokość emerytury. Kwota jest absurdalnie niska

Adam Anusiewicz za sprawą swojej muzyki wniósł do programu mnóstwo radości i wzruszeń. Ze smutkiem przyjęliśmy informację o jego śmierci i dziś słuchamy wykonania „Living next door to Alice” ze wzruszeniem – napisano na profilu popularnego programu TVP na Facebooku.

POLECAMY TAKŻE: Piękny gest TVP dla Emiliana Kamińskiego. Widzowie mogli się tego nie spodziewać

Adam Anusiewicz zmarł w październiku poprzedniego roku. W zapowiedzi nowego odcinka „The Voice Senior” podkreślono, że dla Pana Adam udział w programie był jedną z najwspanialszych przygód, które przyszło mu doświadczyć w życiu. Niestety w marcu 2022 roku zdiagnozowano u piosenkarza nowotwór trzustki.

W marcu 2022 r. zacząłem doświadczać dolegliwości, jakich wcześniej nie miałem. Byłem w kilku szpitalach i zdiagnozowano niezbyt przyjemną chorobę, nowotwór trzustki z przerzutami.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie Sylwestra TVP byli w szoku. Nagle pojawił się Wojciech Szczęsny i się zaczęło (WIDEO)

Niestety, w październiku 2022 r. Adam Anusiewicz odszedł. Mimo że nie ma go już z nami, widzowie będą mogli oglądać muzyczną drogę Adama Anusiewicza w talent show telewizyjnej Dwójki. Jak sam mówił, udział w programie był jedną z najwspanialszych przygód, jakiej przyszło mu doświadczyć – poinformowano.

Nie żyje uczestnik programu TVP – Adam Anusiewicz

Z informacji mediów wynika, że Adam Anusiewicz z muzyką był związany przez pięć dekad. Z początkiem lat 80. pojawiał się w warszawskich lokalach. Następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie pracował na amerykańskich statkach rejsowych.

POLECAMY TAKŻE: Fatalne wieści o Lewandowskim. Nie wygląda to dobrze

Odkąd pamiętam, w domu była gitara. Ojciec grywał, grał bardzo prosto, ale wtedy wydawał mi się mistrzem gitary. Chcąc nie chcąc, też brałem gitarę do ręki i próbowałem grać – mówił Pan Adam.

Chciałem podziękować losowi i tym wszystkim, którzy sprawili, że się tu znalazłem, że mogłem wystąpić przed wami – mówił po swoim występie podczas tzw. przesłuchań w ciemno.

Źródło: Onet

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski