Gwiazdor wybrał TVP. Zaskakująca reakcja Kingi Rusin (FOTO)

TVP ogłosiło skład jury w najnowszej odsłonie programu tanecznego „Dance Dance Dance”. W jego obsadzie nastąpiły dość spore zmiany. Nie zobaczymy już Anny Muchy oraz także Roberta Kupisza. W ich miejsca wchodzą nowe gwiazdy. Mowa tu o Agustinie Egurrorze oraz Joannie Jędrzejczyk. Nowi jurorzy usłyszeli w ostatnich dniach bardzo przykre słowa ze strony nie tylko hejterów, lecz także kolegów z branży medialnej.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w żałobie. Nie żyje znany polski aktor

Wśród tych ostatnich jest między innymi Kinga Rusin, która w mediach społecznościowych skomentowała angaż zawodniczki MMA oraz znanego choreografa.

Kinga Rusin o jury programu „Dance Dance Dance” w TVP

Taneczne show „Dance Dance Dance” to jeden z hitowych programów telewizji publicznej. Przed nami kolejna odsłona programu, która przyniesie nam wiele zmian. Przede wszystkim od marca spotkamy dwóch nowych jurorów. Będą nimi Agustin Egurrola oraz Joanna Jędrzejczyk. Zastąpią oni na tym stanowisku Annę Muchę oraz Roberta Kupisza.

POLECAMY TAKŻE: Fatalne wieści o Lewandowskim. Nie wygląda to dobrze

Niestety zmiany nie wszystkim przypadły do gustu. Do tego grona zalicza się między innymi Kinga Rusin. Celebrytka postanowiła skomentować angaż nowych gwiazd do jury show TVP.

W następnej części Rusin uderzyła w Egurrolę, z którym współtworzyła program „You Can Dance” w TVN. Jej zdaniem osoby pracujące w programach rozrywkowych TVP są w dalszym ciągu częścią: „szczucia, propagandy i kłamstwa”.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie Sylwestra TVP byli w szoku. Nagle pojawił się Wojciech Szczęsny i się zaczęło (WIDEO)

Po pierwsze nie uszłoby im to na sucho, po drugie od tego nie da się po prostu odciąć. Nie po nagonce na Adamowicza, sędziów, lekarzy, protestujące kobiety. A więc drogie dzieci, lekcja na dziś prosto „z podręcznika ministra Czarnka”: rozrywka jest najważniejsza! A całą resztą zajmą się specjaliści od propagandy. Wy tylko udawajcie, że nic nie widzicie i nic nie słyszycie – bądźcie mili i ładnie się uśmiechajcie ku radości widzów. Niech im będzie z nami dobrze! Pozdrawiam Was, gwiazdy TVP, i lustra w Waszych domach tez? Pozdrawiam, o ile jeszcze tam wisząnapisała celebrytka.

POLECAMY TAKŻE: Podano ostatnie słowa Benedykta XVI. Zapamiętamy je na długo

Dodała także:

Agustin @agustinegurrola, gratuluję laudacji we wczorajszych Wiadomościach. Żeby tylko prezes nie był zazdrosny…podsumowała ostro Kinga Rusin.

 

Źródło: Radio Zet/Instagram

Polecamy także: 

Ziemkiewicz również krytycznie o Kaczyńskim. Poszło o przedsiębiorców

Adam “Nergal” Darski ma problemy. Wkrótce stanie przed sądem za swój czyn