„Tusk to cykor”. Dziennikarz TVP wbija szpilę Tuskowi i pokazuje nagranie (WIDEO)

Donald Tusk odmówił udziału w debacie, w której brałby udział także szef rządu Prawa i Sprawiedliwości – Mateusz Morawiecki. Na temat zaproszenia do wzięcia udziału w debacie głos zabrał rzecznik Platformy Obywatelskiej – Jan Grabiec.

Polecamy również: „Będziemy występować o zarząd komisaryczny”. Czarnek prosto z mostu odpowiada Trzaskowskiemu

Z wpisu polityka wynika, że Donald Tusk chciałby się skonfrontować z innym politykiem PiS i nie przed kamerami Telewizji Polskiej. Na wpis Jana Grabca mocno zaregował dziennikarz Telewizji Polskiej – Samuel Pereira.

Donald Tusk powrócił do krajowej polityki w lipcu zeszłego roku. Przed jego powrotem Platforma Obywatelska wzmagała się ze sporymi problemami na wielu płaszczyznach.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Te słowa przed śmiercią powiedział Franciszek Pieczka. Są bardzo wymowne

Po powrocie Tuska można odnieść wrażenie, że wiele pożarów zostało ugaszonych, lecz w dalszym ciągu w licznych sondażach Platforma musi gonić Prawo i Sprawiedliwość i jego koalicjantów, którzy marzą o trzeciej kadencji swoich rządów.

Od roku niejednokrotnie można było usłyszeć o propozycjach debaty między liderami dwóch największych partii w Polsce. W tym aspekcie Donald Tusk ma deklarować gotowość, lecz w jego wymaganiach oponentem, który stanie na przeciw miałby być prezes Prawa i Sprawiedliwości – Jarosław Kaczyński.

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

Ta informacja została odświeżona choćby pod koniec zeszłego tygodnia, kiedy to głos na temat debaty Tusk vs. Morawiecki zabrał rzecznik Platformy Obywatelskiej Jan Grabiec.

Donald Tusk odmówił debaty

Dostaliśmy właśnie desperackie zaproszenie dla premiera Tuska do wieczornego programu TVP z udziałem premiera Morawieckiego. Donald Tusk jest gotów na debatę z prawdziwym liderem i prawdziwymi dziennikarzami w prawdziwej telewizji – napisał za pośrednictwem swojego konta na Twitterze Jan Grabiec.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kontrowersyjne słowa Ochojskiej o Andrzeju Dudzie. Marek Jakubiak nie wytrzymał (WIDEO)

Pod wpisem swój komentarz w tej sprawie postanowił także zamieścić dziennikarz Telewizji Polskiej – Samuel Pereira.

Rok temu, gdy wysłano go do Polski, to napinał mięśnie, że nie boi się pytań. Dziś wiemy, że Tusk to cykor, który od 49 odcinków boi się przyjść do
@StrefaStarcia – napisał Samuel Pereira pod wpisem Jana Grabca.

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski