Bandycki atak na Lewandowskiego. Wszystko uchwyciły kamery (WIDEO)

Robert Lewandowski kolejny raz pokazał, że jest siłą napędową Barcelony, która jako drużyna w tym sezonie radzi sobie zdecydowanie poniżej oczekiwań wielu kibiców.

Polecamy również: „Będziemy występować o zarząd komisaryczny”. Czarnek prosto z mostu odpowiada Trzaskowskiemu

Widać to było przede wszystkim w trakcie ostatniego spotkania z Valencią, gdzie gdyby nie bramka Polaka, to bardzo prawdopodobne, że Duma Katalonii straciłaby punkty w La Liga. W trakcie spotkania obu drużyn nie zabrakło niestety zbędnych nerwów i wręcz rękoczynów.

FC Barcelona wiosną będzie walczyć już tylko o wygraną w Lidze Europejskiej. Jest to efekt odpadnięcia z Ligi Mistrzów przez podopiecznych Xaviego, którzy musieli pogodzić się z wyższością Bayernu Monachium i Interu Mediolan.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Te słowa przed śmiercią powiedział Franciszek Pieczka. Są bardzo wymowne

W hiszpańskiej La Lidze Barca ma w dalszym ciągu szanse na to, aby zdobyć tytuł mistrzów kraju. Do pierwszego miejsca, na którym jest Real Madryt Roberta Lewandowskiego i jego kolegów dzielą trzy punkty.

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

Z tego względu dla piłkarzy Xaviego bardzo ważne było, aby ze spotkania z Valencią przywieźć komplet punktów i nie pozwolić na oddalenie się w tabeli piłkarzy Realu.

FC Barcelona kontra Valencia i atak na Roberta Lewandowskiego

Do 90′ minuty wydawało się, że Barcelona zdobędzie tylko jeden punkt. Jednak los piłkarzy Dumy Katalonii odmienił się w doliczonym czasie gry, kiedy to do siatki rywali piłkę skierował kapitan reprezentacji Polski – Robert Lewandowski. Bramka Polaka wywołała wiele emocji – zarówno pozytywnych, jak i także negatywnych.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kontrowersyjne słowa Ochojskiej o Andrzeju Dudzie. Marek Jakubiak nie wytrzymał (WIDEO)

W trakcie doliczonego czasu gry piłka opuściła linię boczną boiska. Podbiegł do niej Robert Lewandowski, lecz postawa Polaka napotkała na bardzo negatywny odbiór ze strony Dimitra Foulquiera z Valencii, który uznał, że napastnik Barcy przetrzymuje piłkę.

Hiszpan popchnął Polaka, ten wywrócił się do tyłu i po chwili rozłożył ręce w oczekiwaniu na odpowiednią reakcję ze strony sędziego.

Źródło: Sport, YouTube

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski