Nie żyje była poseł PiS. Tragiczne okoliczności śmierci

Nie żyje Lucyna Wiśniewska – była poseł z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, która wykonywała swoje obowiązki w trakcie V kadencji Sejmu (2005-2007).

POLECAMY RÓWNIEŻ: Sikorski zaatakował dziennikarza TVP. Szybka odpowiedź Miłosza Kłeczka

W trakcie swojej kariery politycznej współtworzyła także partię Prawica Rzeczypospolitej, gdzie wykonywała obowiązki wiceprzewodniczącej tej partii.

O śmierci byłej poseł Lucyny Wiśniewskiej za pośrednictwem swojego konta na Facebooku poinformował Marek Jurek – były prezes Prawicy Rzeczypospolitej.

Polecamy również: „Będziemy występować o zarząd komisaryczny”. Czarnek prosto z mostu odpowiada Trzaskowskiemu

– Lucyna Wiśniewska, poseł na Sejm RP w LP 2005-07, współzałożycielka i wiceprezes Prawicy Rzeczypospolitej, zginęła dziś w wypadku samochodowym. W jej osobie Ci, którzy ją znali tracą przyjaciela, wzór prawdziwej, chrześcijańskiej dobroci oraz prawości w życiu publicznym.

Oby Bóg miłosierny nagrodził jej trudy życia i dał pocieszenie wszystkim, których osierociła! – napisał były marszałek Sejmu za pośrednictwem konta na Facebooku.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Te słowa przed śmiercią powiedział Franciszek Pieczka. Są bardzo wymowne

Była poseł zginęła 30 października 2022 roku w wypadku drogowym w Modrzejowicach. Prowadzony przez nią mercedes zderzył się z Volvo. Dwie osoby z drugiego pojazdu trafiły do szpitala.

Dwie osoby jadące samochodem osobowym volvo zostały przetransportowane do szpitala” – napisano na profilu OSP Bujak.

Nie żyje Lucyna Wiśniewska

Lucyna Wiśniewska z zawodu była lekarzem medycyny. Była poseł uzyskała specjalizację drugiego stopnia w zakresie neurologii i organizacji ochrony zdrowia. W roku 1981 ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie. W roku 2005 została wybrana do Sejmu z list Prawa i Sprawiedliwości startując wówczas z okręgu radomskiego.

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

W roku 2007 odeszła z Prawa i Sprawiedliwości i zaangażowała się w tworzenie struktur Prawicy Rzeczypospolitej, gdzie otrzymała stanowisko wiceprzewodniczącej partii. Niestety kolejne straty w wyborach nie przyniosły polityk sukcesów. W 2007 roku bez powodzenia ubiegała się o mandat Senatora. To samo stało się w roku 2009 w trakcie wyborów do Parlamentu Europejskiego.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kontrowersyjne słowa Ochojskiej o Andrzeju Dudzie. Marek Jakubiak nie wytrzymał (WIDEO)

W 2015 jako przedstawicielka Prawicy Rzeczypospolitej bez powodzenia kandydowała z listy PiS do Sejmu VIII kadencji. Od 2010 roku pełniła obowiązki dyrektora Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Źródło: Polsat News,  wp

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski