Tragiczny wypadek w USA. Nie żyje wybitny Polak

Nie żyje Mariusz Duda – wybitny polski stomatolog i jeden z pionierów nowoczesnej implantologii w Polsce. Z informacji podanych przez portal Radio Zet wynika, że Mariusz Duda zginął w tragicznym wypadku samochodowym, do którego doszło w Stanach Zjednoczonych.

POLECAMY TAKŻE: „Przegina facet”. Ziemkiewicz nie wytrzymał i odpowiada Tuskowi

Wiadomość o śmierci wybitnego stomatologa przekazano także za pośrednictwem mediów społecznościowych na profilu „Duda Clinic” w Katowicach.

Wiele osób może być w szoku. Z informacji podanych na profilu „Duda Clinic” wynika, że jej założyciel, czyli Mariusz Duda — zginął w tragicznym wypadku, do którego doszło 8 listopada w Stanach Zjednoczonych. Dodatkowe informacje przekazało Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne za pośrednictwem profilu na Facebooku.

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

Z opublikowanych wiadomości wynika, że Mariusz Duda przebywał w Stanach Zjednoczonych w związku z kongresem ICOI, który właśnie odbywał się w USA.

– Z niedowierzaniem i wielkim smutkiem informujemy, że prezydent PSI, dr n.med. Mariusz Duda tragicznie zginął w wypadku, wracając z kongresu ICOI w USA.

Synom i Rodzinie składamy wyrazy współczucia. Jak tylko będziemy znali szczegóły na temat ostatniego pożegnania, zostaną one przekazane – czytamy w poście Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kontrowersyjne słowa Ochojskiej o Andrzeju Dudzie. Marek Jakubiak nie wytrzymał (WIDEO)

Był wizjonerem, który wierzył w praktykę; klinicystą z duszą nauczyciela i naukowca; generował chaos, ale był świetny w jego ogarnianiu; był optymistą i do końca wierzył w swoją szczęśliwą gwiazdę. Kochał Synów, lubił samochody, pracował i bawił się z równie intensywnie.
Był człowiekiem wielkiem wiary; wierzył w ludzi, w pracę, happy endy – czytamy na końcu.

Nie żyje Mariusz Duda

Nigdy nie można być gotowym na pożegnanie… z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 8 listopada w tragicznym wypadku zginął nasz profesor, założyciel Kliniki, Mariusz Duda. Jego niespodziewane odejście pozostawiło w wielu sercach pustkę, której nie sposób wypełnić – czytamy na profilu Duda&Ingves Clinic na Facebooku.

W poście podkreślono, że Mariusz Duda była osobą bardzo energiczną i optymistyczną. Swoje pomysły odważnie wdrażał w życie.

Polecamy także: Kłopoty byłej prezes SN? Nieoficjalnie: Będą zarzuty dla Gersdorf

Nie znaliśmy drugiego tak energicznego i optymistycznie nastawionego do świata człowieka, z mnóstwem fantastycznych pomysłów, które śmiało i odważnie wdrażał w życie. Profesor był wizjonerem, dla którego nie było przeszkód nie do pokonania. Pasjonował go jego zawód, pracował bardzo intensywnie, ale też intensywnie czerpał z życia to, co uważał za najlepsze. Kochał sztukę, muzykę, modę, interesował się motoryzacją – czytamy.

Stomatolog pracował także ze studentami.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

Swoją olbrzymią wiedzą dzielił się ze studentami i lekarzami. Był tym, którego śmiało można nazwać lekarzem i nauczycielem z powołania. Właśnie tak zapamiętamy Doktora: jako osobę zawsze uśmiechniętą, która przekazywała swoją wiedzę innym i dążyła do spełnienia marzeń, pokazując, że wszystko jest możliwe – napisano.

Ze swojej strony obiecujemy zrobić wszystko, aby nie zaprzepaścić tego, czego nas Doktor nauczył. Łączymy się w smutku z Rodziną oraz Najbliższymi śp. Mariusza Dudy. Spoczywaj w pokoju, Profesorze – napisano na końcu wpisu na stronie Duda&Ingves Clinic na Facebooku.

Źródło: Radio Zet

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski