„Przegina facet”. Ziemkiewicz nie wytrzymał i odpowiada Tuskowi

Donald Tusk w ostatnim czasie jest bardzo aktywny. Na jedne z ostatnich słów lidera Platformy Obywatelskiej, które zostały zacytowane przez profil Platformy Obywatelskiej na Twitterze postanowił zaregować Rafał Ziemkiewicz. Co dokładnie napisał znany publicysta?

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

O Donaldzie Tusku jest w ostatnim czasie bardzo głośno. Były przewodniczący Rady Europejskiej kontynuuje swoją podróż po Polsce. W tym tygodniu lider Platformy Obywatelskiej odwiedził między innymi Piaseczno i Płock.

Na tym jednak aktywność byłego premiera się nie ogranicza. Słowa, które padają z ust Donalda Tuska często są także cytowane przez profile Platformy Obywatelskiej. Na jeden z takich cytatów postanowił zaregować publicysta Rafał Ziemkiewicz.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kontrowersyjne słowa Ochojskiej o Andrzeju Dudzie. Marek Jakubiak nie wytrzymał (WIDEO)

Na profilu Platformy Obywatelskiej na Twitterze pojawił się cytat pochodzący najprawdopodobniej z jednej z ostatnich wypowiedzi Donalda Tuska. Z przytoczonych słów wynika, że były premier oświadczył, że „całe życie poświęcił Polsce”. Polityk wspomniał także o miłości do ojczyzny.

Rafał Ziemkiewicz odpowiada na słowa Donalda Tuska

Donald Tusk: Całe swoje życie poświęciłem Polsce. Na tym polega miłość do Ojczyzny. Nie na gadaniu o patriotyzmie tylko na życiu, które się Ojczyźnie poświęca – czytamy na profilu na Twitterze Platformy Obywatelskiej.

Polecamy także: Kłopoty byłej prezes SN? Nieoficjalnie: Będą zarzuty dla Gersdorf

Na słowa aktualnego lidera Platformy Obywatelskiej postanowił odpowiedzieć Rafał Ziemkiewicz, który wyraźnie dał do zrozumienia, że nie podziela opinii byłego szefa polskiego rządu.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

Kurde, przegina facet. Są takie kity, których się wcisnąć nie da nawet ostatnim idiotom – napisał Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Podróże Donalda Tuska

Donald Tusk kontynuuje swoją podróż po Polsce. Lider Platformy Obywatelskiej w tym tygodniu odwiedził Piaseczno i także Płock. Z kolei w czwartek były przewodniczący Rady Europejskiej ma przyjechać do Sępólna Krajeńskiego.

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski