Emocjonalne nagranie Hołowni. Marek Jakubiak zadał mu krótkie pytanie (wideo)

Szymon Hołownia za pośrednictwem swojego konta na Twitterze zamieścił krótkie nagranie, na którym odniósł się do prezesa Narodowego Banku Polskiego – Adama Gapińskiego oraz szefa polskiego rządu – Mateusza Morawieckiego w sprawie płatności wyższych rat kredytów przez Polaków.

Polecamy również: Tusk zaatakował Glapińskiego. Dostał mocną ripostę od byłego senatora PO (wideo)

Na wpis byłego prezentera stacji telewizyjnej TVN wraz z nagraniem postanowił odpowiedzieć między innymi były poseł Marek Jakubiak.

Szymon Hołownia w mediach społecznościowych stara się zachować sporą aktywność. Dawny prezenter telewizyjny, a dziś lider Polski 2050 często zamieszcza nagrania, na których odnosi się do bieżących wydarzeń mających miejsce w Polsce.

Tak było i tym razem. Hołownia na Twitterze opublikował emocjonalne nagranie, na którym wypowiedział się na temat Adama Gapińskiego  oraz Mateusza Morawieckiego.

Polecamy również: Tomasz Lis mocno o wyborach na Węgrzech. Dostał szybką ripostę

Za co będziemy płacić? Będziemy płacić za Glapińskiego ‐ za jego wiedzę ekonomiczną. Będziemy płacić za złotoustego Morawieckiego i za jego opowieści dziwnej treści, które nam snuł. To za nich będziemy dzisiaj płacić te raty. Pamiętajcie o tym i jasno i wyraźnie oczekujcie, by coś z tym wreszcie zaczęło być robionepowiedział na opublikowanym nagraniu w mediach społecznościowych Szymon Hołownia.

Szymon Hołownia i pytanie Marka Jakubiaka

Na wpis z nagraniem zaregował były poseł Marek Jakubiak, który liderowi Polski 2050 postanowił zadać pytanie. Czego dotyczyło?

Polecamy również: Ostateczny cios w Putina i rosyjski sport? Czegoś takiego jeszcze nie było

A co Pan proponuje aby zmniejszyć poziom inflacji? Tylko proszę o krótką merytoryczną odpowiedźzapytał były poseł w odpowiedzi na nagranie Szymona Hołowni.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)