Szokujące wiadomości o gwieździe TVP. Ma zakaz wjazdu do USA

Anna Mucha, która zasłynęła w ostatnich latach z gry w serialu „M jak Miłość” na antenie Telewizji Polskiej zaskoczyła swoim wyznaniem, na które zdecydowała na Instagramie w trakcie transmisji na żywo z Barbarą Kurdej-Szatan, która do niedawna także występowała w popularnej produkcji TVP.

POLECAMY TAKŻE: Trener Arabii Saudyjskiej to powiedział o Polsce. Padły wspomniałe słowa

Anna Mucha jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W ostatnich dniach głośno jest o wyznaniu aktorki, które padło w trakcie jej relacji na żywo z Barbarą Kurdej-Szatan.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Gwiazda serialu „M jak Miłość” niedawno odwiedziła Stany Zjednoczone i również Kubę. Zdjęcia z podróży internauci mogą zobaczyć na profilu aktorki.

Mucha w trakcie relacji ze Stanów Zjednoczonych wprost przyznała, że przesadziła z alkoholem.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Odważę się. Doczekaliśmy się tego momentu, że nie jestem trzeźwa, ale to nie zmienia postaci rzeczy, że jestem szalenie ciekawa tego, a to jest cudowne, bo oni to będą oglądać rano. Wspaniałe! Ja będę nietrzeźwa na tym filmiku, a oni będą wstawali (…) Picie alkoholu jest złe, jeżeli oglądają mnie nieletni, to proszę, przełączcie na jakichś innych idoli. Picie alkoholu to zło – informowała w relacji na Instagramie.

Gwiazda TVP nie wjedzie do Stanów Zjednoczonych?

Teraz na temat aktorki jest głośno za sprawą jej słów, które padły w trakcie transmisji Barbary Kurdej-Szatan. Gwiazda TVP miała oświadczyć, że otrzymała zakaz wstępu do USA.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Wróciłam. Ale z przygodami. No wiesz… Jak rozumiesz, że tak powiem, wjeżdżasz na Kubę, to później trudno z niej wyjechać (…) Było cudownie i będę wrzucała jeszcze mnóstwo tych zdjęć. Hawana jest wspaniała, ale trzeba się liczyć z tym, że jest różnorodna i mogą być problemy z powrotem, jeśli chodzi o powrót do np. Stanów (…) Oj, mamy tylko zakaz wjazdu do Stanów, ale to taki drobiazg. Przez następne dwa lata, ale nie bądźmy drobiazgowi – opowiadała.

Źródło: Radio Zet

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski