Szokująca wiadomość. Gwiazda polskiej telewizji nie żyje. Miała tylko 35 lat

Nie żyje Karolina Sztafy – jedna z uczestników popularnego programu „Big Brother”. W trakcie występu w programie Sztafy była uznawana za jedną z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek show. 

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

W programie bez problemu mierzyła się z trudnymi pytaniami i wchodziła w dość burzliwe dyskusje z innymi uczestnikami popularnego programu.

Karolina Sztafy miała 35 lat. W popularnym programie „Big Brother” wystąpiła jesienią 2019 roku. Prywatnie była mamą dwóch córek. W trakcie jej występu w programie dziećmi zajmował się mąż Karoliny.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

Jednak z informacji portalu „Plejada” wynika, że gwiazda Big Brothera rozwiodła się i stworzyła nowy związek z nowym mężczyzną. Mimo wszystko w dalszym ciągu utrzymywała dobre relacje ze swoim byłym mężem.

– Po rozwodzie stworzyła związek z nowym partnerem, jednocześnie zachowując dobre relacje z byłym mężem. Zawsze mówiła o nim w superlatywach, czym budziła podziw swoich znajomych – czytamy na portalu Plejada.

Nie żyje Karolina Sztafy

Z dalszych informacji portalu Plejada wynika, że przyczyną śmierci kobiety był najprawdopodobniej rak. Portal przy przyczynie śmierci postanowił powołać się na słowa innej uczestniczki programu „Big Brother” – Ewy Kępys.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

Z wiadomości, które otrzymałam, wiem, że Karolina zmarła na raka kości. Wcześniej podobno była źle zdiagnozowana i leczona na inną chorobę. Jeszcze 15 lipca była w dobrej formie – czytamy na plejada.pl.

Jej śmierć skłania do refleksji, bo była młodą, barwną kobietą, która miała całe życie przed sobą. Cieszmy się każdą chwilą i nie marnujmy czasu — dodała.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Na temat kobiety wypowiedziała się także jej znajoma.

Da swoich córeczek oddałaby niebo i nawet po rozwodzie opowiadała o byłym mężu wspaniale, same komplementy — wskazuje znajoma.

Źródło: Plejada

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski