Szokujące wieści o testamencie Krawczyka. Tego mało kto się spodziewał

Syn Krzysztofa Krawczyka będzie walczył o zachowek po swoim zmarłym ojcu?

Krzysztof Krawczyk zmarł na początku kwietnia bieżącego roku. Śmierć znanego piosenkarza była dla wielu osób olbrzymią stratą oraz również szokiem. Nie jest tajemnicą, że przed odejściem Krzysztof Krawczyk wzmagał się z problemami zdrowotnymi. Niedługo po wyjściu ze szpitala poczuł się źle i zaczął stopniowo tracić siły. W tej sytuacji pogotowie postanowiła wezwać jego żona Ewa. Niestety krótki czas po tym cały kraj obiegła informacja o śmierci wybitnego piosenkarza. Niestety po śmierci artysty doszło do kilka mniejszych i większych skandali.

Polecamy także: Zybertowicz bezpośrednio do Olejnik w TVN nt. UE. “Moja droga uczennico..” (wideo)

Syn Krzysztofa Krawczyka będzie walczyć o zachowek?

Krzysztof Krawczyk junior to syn zmarłego w kwietniu wokalisty Krzysztofa Krawczyka. 47-latek jest jedynym potomkiem znanego piosenkarza. O mężczyźnie zrobiło się głośno w dużej mierze za sprawą jednego z niedawnych odcinków programu „Uwaga”. To tam poruszono wątek warunków, z którymi na co dzień niepełnosprawny mężczyzna musi się mierzyć. Z reportażu wynika także, że syn piosenkarza ledwo wiąże koniec z końcem. Krzysztof junior liczył jeszcze niedawno na alimenty od ojca, lecz w wyniku jego śmierci temat został definitywnie zamknięty.

Teraz rodzina Krawczyków walczy o spadek po piosenkarzu. W środę w Zgierzu Krzysztof Krawczyk junior oraz Ewa Krawczyk pojawili się w miejscowym sądzie. Syn artysty walczy o prawo do zachowku po swoim tacie. W sporządzonej we wrześniu 2020 roku ostatniej woli Krawczyk zapisał cały majątek oraz prawa do stworzonych utworów żonie. Taki stan rzeczy może wiele osób mocno szokować. Mimo wszystko syn gwiazdora nie zamierza podważać testamentu ojca.

Chcę tylko, żeby prawda wyszła na jaw. Ja się niczego nie boję, bo niczego nie oczekiwałem. Tylko teraz zostałem sam, nie ma mamy, nie ma taty. Przedtem miałem chociaż świadomość, że tata jestpowiedział Krzysztof Junior tuż przed rozprawą w rozmowie z Faktem.

Krzysztof Igor będzie starał się o zachowek, ponieważ jest stale niezdolny do pracy. Przysługuje mu jedna trzecia z całości spadkupowiedziała Faktowi adwokat Monika Kucwaj-Zarzycka.

Ewa Krawczyk na sali sądowej zaprzeczyła medialnym doniesieniom, jakoby w poprzedniej wersji testamentu artysty Krzysztof Junior dziedziczył część jego majątku.

Sporządził testament 15 września 2020. To jest ostatni testament. Był wcześniejszy testament w 2002 roku. Też w formie aktu notarialnego i też w nim dziedziczę wszystkopowiedziała sądowi żona zmarłego wokalisty.

Do sprawy odniósł się Marian Lichtman, który nie krył swojego zaskoczenia.

Krzysztof był człowiekiem wrażliwym, kochał swojego syna i nigdy w życiu nie dałby krzywdy zrobić synowi. Nie wierzę w to, że dla młodego nic nie byłowyjaśnił.

Źródło: wp, o2

Polecamy także przeczytać artykuły: 

Andruszkiewicz także pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Kolejna żałoba w rodzinie Krawczyków. Miesiąc po śmierci piosenkarza

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli