Spięcie na konferencji reprezentacji Polski. Michniewicz nie wytrzymał i odpowiedział (WIDEO)

Czesław Michniewicz odpowiedział w trakcie konferencji prasowej reprezentacji Polski na jedno z pytań, które zadała dziennikarka prawdopodobnie Przeglądu Sportowego. „Czy robienie z nas, dziennikarzy, wrogów kadry, pijaków i manipulantów to świadoma strategia?” – spytała w piątek dziennikarka.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Mecz Polska kontra Meksyk to już historia. Polacy zagrali bardzo defensywnie, co z oczywistych względów miało swoje przełożenie na styl całej drużyny. Pod adresem Polaków padało wiele zarzutów, że zbyt wiele razy szukali przy pomocy długich podań Roberta Lewandowskiego, zamiast starać się rozegrać piłkę. Teraz jednak przed biało-czerwonymi bardzo ważne spotkanie z Arabią Saudyjską.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

Nie ulega wątpliwości, że przed mundialem, to raczej Polska w konfrontacji z Arabią Saudyjską byłaby stawiana w roli faworyta. Jednak w ostatnich dniach sprawy się delikatnie skomplikowały. Arabia Saudyjska niespodziewanie i wręcz sensacyjnie pokonała zespół Argentyny 2-1.

W tej sytuacji przed piłkarzami reprezentacji Polski stoi spore wyzwanie, bo porażka może oznaczać iluzoryczne możliwości na awans do kolejnej fazy turnieju.

Czesław Michniewicz odpowiada dziennikarce

W trakcie piątkowej konferencji prasowej Czesław Michniewicz otrzymał pytanie, które najprawdopodobniej dotyczyło jego słów, które skierował do dziennikarzy w środę po treningu wyrównawczym dla piłkarzy.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

Czy myślicie, że jest taki trener, który w trzy dni nauczy albo oduczy kogoś grać w piłkę, albo w tenisa? No, nie ma takiej możliwości. No ludzie… Ja nie zamieniam wody w wino. Chociaż tu by się przydało i bym was też poczęstował – powiedział Michniewicz.

Najprawdopodobniej te słowa miała na myśli dziennikarka, która zadała trenerowi następujące pytanie w piątek:

Czy robienie z nas, dziennikarzy, wrogów kadry, pijaków i manipulantów to świadoma strategia?” – spytała w piątek dziennikarka.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

To nie jest pytanie dotyczące meczu. Proszę o następne – powiedział od razu Kwiatkowski.

Po wymianie zdań dziennikarzy z rzecznikiem PZPN do dyskusji wtrącił się selekcjoner Czesław Michniewicz: – Kuba, okej, odpowiem.

–  Po meczu z Meksykiem odbyła się rozmowa w luźnej atmosferze. Pożartowaliśmy, ale okazuje się, że chyba nie warto żartować, bo później z tego rodzą się problemy. Dlatego więcej z wami żartował nie będę – podkreślił Michniewicz.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

Jeśli chodzi o mnie, to nic złego się nie stało. Drużyna tego też nie odbiera w ten sposób. Niepotrzebnie tworzycie alternatywną rzeczywistość niż ta, która miała miejsce wtedy na treningu, kiedy przecież rozstawaliśmy się w bardzo przyjemnej atmosferze. Wszyscy się uśmiechali, było wesoło, a nagle zrobił się z tego problem – mówił Michniewicz.

Nagranie zamieszczamy poniżej.

Źródło: sport.pl, Twitter

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski