Klarenbach zaskoczył poseł PO. Nagle pokazał jej to nagranie na antenie programu (WIDEO)

Adrian Klarenbach w trakcie programu „Minęła 20” postanowił pokazać nagranie poseł Marcie Wcisło z Platformy Obywatelskiej, które pochodziło z jej niedawnego spotkania z sympatykami i wyborcami w Ełku, gdzie pojawiła się z poseł Anną Wojciechowską.

W mediach społecznościowych pojawiło się krótkie nagranie, na którym widać posłanki Koalicji Obywatelskiej: Annę Wojciechowską i Martę Wcisło.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

Wideo pochodzi z Ełku, gdzie przedstawicielki Koalicji Obywatelskiej miały odbyć spotkanie z wyborcami i sympatykami. W pewnym momencie polityk odpowiedziała na wcześniejsze pytanie mężczyzny na temat reakcji polsko-niemieckich.

Co my zrobimy. Niemcy widzą, jaka jest sytuacja w naszym kraju. To są tak samo inteligentni ludzie i widzą. Dlatego są zablokowane pieniądze, żebyśmy tych pieniędzy nie dostali, bo wiadomo będzie, że te pieniądze zostaną sprzeniewierzone, zmarnowane, to będzie gwóźdź do trumny – mówiła Anna Wojciechowska.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

Właśnie to nagranie w programie „Minęła 20” na antenie TVP Info postanowił pokazać poseł Marcie Wcisło prowadzący program Adrian Klarenbach.

Adrian Klarenbach i nagranie w TVP

Adrian Klarenbach oznajmił w pewnym momencie programu, że „pewne rzeczy warto zilustrować”. W odpowiedzi na słowa dziennikarza poseł Platformy Obywatelskiej odparła, że zapewne chodzi o jakieś nagranie, na którym będzie Donald Tusk, lecz tak się nie stało.

Dziennikarz przed puszczeniem krótkiego nagrania oznajmił jeszcze polityk opozycji, że będzie to nagranie, na którym została zarejestrowana ona i również poseł Anna Wojciechowska.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Po puszczeniu nagrania na antenie programu poseł Platformy Obywatelskiej powiedziała: Panie Redaktorze, naprawdę słyniecie z wyrywania z kontekstu, bo nie pokazaliście wcześniej rozmowy z mieszkańcami Ełku.

A to przepraszam, a to w takim razie było z kim? – zapytał Klarenbach.

To była odpowiedź pani poseł, a wcześniej były pytania i wcześniej była postawiona teza przez mieszkańców – powiedziała Wcisło.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

Poseł powiedziała, że chciałaby wytłumaczyć nagranie, lecz prowadzący oznajmił, że:

Tu nie ma co tłumaczyć. Koleżanka plotła bzdury, pani siedziała obok i nie zaregowała i to nie jest wycięte z wypowiedzi – mówił Klarenbach.

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski