Sensacyjna porażka Niemiec z Japonią. Tak bramki strzelali im Japończycy (WIDEO)

Niemcy przegrywają z reprezentacją Japonii na swoim pierwszym meczu na mundialu w Katarze. Mimo zdecydowanej przewagi piłkarze naszych zachodnich sąsiadów nie zdołali zakończyć spotkania z korzystnym dla siebie wynikiem. Jest to kolejna spora niespodzianka na tych mistrzostwach świata.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

Na ten moment można powiedzieć, że niektórzy faworyci do tytułu mistrzów świata zdecydowanie zawiedli swoich fanów w pierwszych spotkaniach inaugurujących start na mundialu w Katarze. Mowa tu oczywiście o reprezentacji Argentyny i Niemiec.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

Pierwsza wymieniona drużyna wczoraj niespodziewanie przegrała z reprezentacją Arabii Saudyjskie 2-1. Dziś podobny los spotkał zachodnich sąsiadów Polski. Niemcy z falstartem zaczynają wymagania na mundialu w Katarze.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

Niemcy zdobyli jedyną bramkę z rzutu karnego w 33′ minucie po strzale zawodnika Manchesteru City – Gündoğana. Japonia jednak nie poddała się i odpowiedziała odpowiednio trafieniem Doana w 75′ i Asano w 83′ minucie spotkania. W tej sytuacji Niemcy po pierwszym spotkaniu nie mają ani jednego punktu na swoim koncie i ich sytuacja nie wygląda zbyt ciekawie.

Niemcy przegrywają z Japonią

Japonią to kolejny kraj, który po Arabii Saudyjskie pokazał, że na tak dużej imprezie, jaką jest mundial, można wygrać z jednym z faworytów do tytułu mistrzów świata.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Należy jednak podkreślić, że wynik ponownie nie jest odzwierciedlaniem statystyk. Zgodnie z nimi, to Niemcy przeważali nad piłkarzami z Azji. Posiadanie piłki w tym spotkaniu po stronie Niemców wynosiła aż 74 proc.

Nasi zachodni sąsiedzi oddali ponadto aż 26 strzałów z czego 9 w światło bramki. Dla porównania Japonia oddała o ponad połowę mniej prób uderzenia na bramkę rywali – 12. Z kolei celnych strzałów po stronie Japonii było 4.

 

 

 

 

Źródło: TVP, YouTube

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski