Rzecznik Straży Granicznej przerwała milczenie. Mocne słowa ws. Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan w dalszym ciągu jest na językach mediów w związku z jej kontrowersyjnymi słowami użytymi na Instagramie na temat Straży Granicznej.

POLECAMY TAKŻE: Magdalena Ogórek nie wytrzymała. Mocno wygarnęła Kurdej-Szatan

W ostatnich dniach media obiegła informacja dotycząca decyzji Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie Barbary Kurdej-Szatan, która funkcjonariuszy Straży Granicznej określiła w swoim wpisie mianem „maszyn bez mózgów i serca oraz mordercami”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Sąd ogłosił decyzję w sprawie Kurdej-Szatan. Wiele osób będzie w szoku

Pierwszy werdykt Sądu Rejonowego w Pruszkowie umorzył postępowanie. Postanowienie było nieprawomocne. W związku z tym prokuratura zaskarżyła wydane postanowienie sądu pierwszej instancji, lecz już w lutym bieżącego roku Sąd Okręgowy w Warszawie utrzymał w mocy orzeczenie Sądu Rejonowego. W związku z tym decyzja stała się prawomocna.

Z takim rozstrzygnięciem sądu nie wszyscy mają zamiar się godzić. Do tego grona zalicza się między innymi prezenterka Telewizji Polskiej — Magdalena Ogórek, która w jednym z ostatnich wywiadów powiedziała:

POLECAMY RÓWNIEŻ: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje popularny młody polski aktor

Ja staram się wyroków sądów nie komentować, natomiast są oczywiście takie sentencje, które mnie bardzo bolą. Zabolało mnie podejście do tej sprawy przez sąd i same słowa Barbary Kurdej-Szatan. Bardzo mocno mnie bolały, bo one są nie tylko niesprawiedliwe, ale one są strasznie obraźliwe w stosunku do tych, którzy bronią dzielnie z narażeniem własnego życia” – komentowała znana gwiazda Telewizji Polskiej.

Rzecznik Straży Granicznej o decyzji sądu ws. Kurdej-Szatan

Werdykt Sądu Okręgowego skomentowała Anna Michalska — rzecznik Straży Granicznej. Jej słowa przytoczył portal „Press.pl” powołując się na wywiad „Faktu”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodowicz zaatakowała TVP. Teraz może mieć poważny problem

Dobrze wiedzieć, że słowa „maszyny bez mózgu” nikogo nie obrażają, to na pewno znacznie może „ubogacić” wiele publicznych dyskusji – miała krótko skomentować rzecznik Straży Granicznej.

Źródło: Press.pl

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ INNE NASZE ARTYKUŁY: 

Zadziwiające słowa Rodowicz o TVP. Tego nikt się nie spodziewał

Nowe informacje o Magdalenie Ogórek. Dziennikarka TVP zabrała głos (FOTO)

Danuta Holecka zniknęła z „Wiadomości”. Znany jest powód

Niepokojące informacje o Magdalenie Ogórek. Dziennikarka ponownie zniknęła z TVP (FOTO)