Magdalena Ogórek nie wytrzymała. Mocno wygarnęła Kurdej-Szatan

Magdalena Ogórek w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedziała się na temat decyzji Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie dotyczącej aktorki Barbary Kurdej-Szatan. Co dokładnie powiedziała znana prezenterka Telewizji Polskiej?

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje o Magdalenie Ogórek. Dziennikarka TVP zabrała głos (FOTO)

Na temat Barbary Kurdej-Szatan od lat jest głośno, lecz w ostatnich miesiącach nie zawsze chodziło o jej działalność w telewizji, gdzie od lat pojawia się w znanych filmach, serialach i również programach rozrywkowych.

Duży rozgłos aktorce przyniosła sprawa jej wpisu z końca 2021 roku, w którym to w mocnych słowach wyraziła się na temat polskiej Straży Granicznej. Ostatecznie sprawa nie zakończyła się wyłącznie na kryrycznych komentarzach pod jej adresem.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Dramatyczna sytuacja w programie TVP. Prawie doszło do tragedii

Wpisem Barbary Kurdej-Szatan zainteresowała się Prokuratura, która postanowiła wyegzekwować od aktorki konsekwencje prawne. Pierwszy werdykt Sądu Rejonowego w Pruszkowie umorzył postępowanie.

Postanowienie było nieprawomocne. Prokuratura zaskarżyła wydane postanowienie sądu pierwszej instancji, lecz już w lutym bieżącego roku Sąd Okręgowy w Warszawie utrzymał w mocy orzeczenie Sądu Rejonowego.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje o Magdalenie Ogórek. Dziennikarka TVP zabrała głos (FOTO)

Decyzja Sądów nie wszystkim się spodobała. Do tego grona można zaliczyć między innymi Magdalenę Ogórek, która skomentowała werdykt wymiaru sprawiedliwości w jednym z wywiadów.

Magdalena Ogórek o wyroku ws. Kurdej-Szatan

Ja staram się wyroków sądów nie komentować, natomiast są oczywiście takie sentencje, które mnie bardzo bolą. Zabolało mnie podejście do tej sprawy przez sąd i same słowa Barbary Kurdej-Szatan. Bardzo mocno mnie bolały, bo one są nie tylko niesprawiedliwe, ale one są strasznie obraźliwe w stosunku do tych, którzy bronią dzielnie z narażeniem własnego życia. Jak ty i ja spokojnie sobie śpimy w nocy, to oni bronią naszych granic – powiedziała Magdalena Ogórek.

POLECAMY TAKŻE: Rodowicz zaatakowała TVP. Teraz może mieć poważny problem

Ja nie wiem, w jaki trzeba wejść pokład nienawiści, złych emocji, żeby takie słowa wypowiedzieć, ale nie mogę się za kogoś wypowiadać. Nie wiem, czy ta pani wyciągnęła jakieś wnioski w tej sytuacji, czy posypała głowę popiołem, nie wiem tego. Mi jest bardzo przykro, że takie słowa w ogóle przestrzeń powędrowały, a Straży Granicznej życzę z całego serca wszystkiego dobrego. Dbajcie o siebie, uważajcie na siebie – stwierdziła.

Źródło: wp.pl

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)