Mazurek zadał trudne pytanie Trzaskowskiemu. Chodziło o „Sok z Buraka” (wideo)

Robert Mazurek w zeszłym roku gościł w swoim programie w RMF FM prezydenta Warszawy – Rafała Trzaskowskiego. Tematem rozmowy dziennikarza z politykiem był wówczas wątek dotyczący zatrudnienia twórcy portalu „Sok z Buraka” w ratuszu Warszawy. Dziennikarz nie krył w trakcie rozmowy swojego negatywnego nastawienia względem twórczości, która jest publikowana w sieci przez kontrowersyjną stronę. Tym bardziej Mazurek dopytywał Rafała Trzaskowskiego o kulisy zatrudnienia Mariusza Kozaka-Zagozdy w ratuszu stolicy kraju.

Polecamy także: Jest wyrok ws. Kamila Durczoka. Sąd orzekł, że dziennikarz jest winny

Robert Mazurek i Rafał Trzaskowski o „Soku z Buraka” w RMF FM

W zeszłym roku gościem Roberta Mazurka w RMF FM był prezydent Warszawy – Rafał Trzaskowski. Jednym z tematów rozmowy było zatrudnienie przez stołeczny ratusz Mariusza Kozaka-Zagozdy. O mężczyźnie jest w ostatnim czasie bardzo głośno z powodu wycieku jego rozmów z mecenasem Romanem Giertychem. Prowadzona przez niego strona w mediach społecznościowych słynie z kolportowania treści hejterskich oraz nieprawdziwych. Jak przed rokiem fakt zatrudnienia mężczyzny komentował Rafał Trzaskowski?

Polecamy również: Michał Rachoń wyśmiał posła KO w TVP. Mocne słowa dziennikarza (wideo)

Jak trafił do ratusza pracujący przez lata dla Platformy Mariusz Kozak-Zagozda, twórca chyba największego ścieku w polskim internecie, jednej z najbardziej fekalnych stron „Sok z buraka”?pytał Robert Mazurek.

Polecamy także: Jest wyrok ws. Kamila Durczoka. Sąd orzekł, że dziennikarz jest winny

Panie redaktorze, pan chyba nie widziałam polskiego internetu, tego co tam się dzieje – tłumaczył zakłopotany Trzaskowski. – Ja nie chcę rozmawiać o „Soku z Buraka”, jako stronie (…) Został zatrudniony po to, aby zajmować się promocją stron miasta stołecznego Warszawy (…) Rzeczywiście ma rzadkie kompetencje, jeśli chodzi o to, aby dbać o promocję stron w internecie, o ich dobre zasięgi (…)odpowiadał Rafał Trzaskowski.

Źródło: Tysol

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki