Niesamowite słowa Roberta Lewandowskiego. To powiedział na temat swojej wiary (WIDEO)

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski w 2012 roku dołączył do akcji „Nie wstydzę się Jezusa”, którą zainicjował instytut im. Księdza Piotra Skargi. Polski piłkarz przed kamerą wyraził co dla niego znaczy wiara i jakie zajmuję w jego życiu miejsce.

Polecamy także: Jest wyrok ws. Kamila Durczoka. Sąd orzekł, że dziennikarz jest winny

Robert Lewandowski to bez wątpienia jeden z najlepszych piłkarzy w historii naszego kraju. Aktualny piłkarz Bayernu Monachium w zeszłym sezonie wygrał prawie wszystko, co dało się wygrać. Między innymi z tego powodu kapitan reprezentacji Polski odebrał państwowe odznaczenie z rąk prezydenta Andrzeja Dudy. Polski napastnik w 2012 roku wyraził również co dla niego znaczy wiara.

Robert Lewandowski i akcja  „Nie wstydzę się Jezusa”

Polecamy również: Michał Rachoń wyśmiał posła KO w TVP. Mocne słowa dziennikarza (wideo)

Robert Lewandowski w 2012 roku dołączył do akcji „Nie wstydzę się Jezusa”, którą zainicjował instytut im. Księdza Piotra Skargi. Przed kamerą piłkarz wyraził co dla niego znaczy jego wiara. Oprócz piłkarza do akcji dołączyli wówczas także: Jakub Błaszczykowski, Agnieszka Radwańska, Radosław Pazura, Krzysztof Ziemiec, Przemysław Babiarz, członkowie kabaretu Mumio, Tomasz Zubilewicz czy Robert Friedrich.

Przyjąłem ten breloczek, ponieważ jestem katolikiem i nie wstydzę się Jezusa ani swojej wiary. Wiem, że Pan Bóg na pewno cały czas nade mną czuwa. Jeśli chodzi o wiarę, to wiadomo, że czasem nie tylko w życiu, ale też w świecie wszystko idzie bardzo szybko, nieraz zapominamy o naszych wartościach i o tym, co tak naprawdę jest dla nas najważniejsze. Dlatego też ta wiara pomaga mi na boisku, ale też i poza nim, aby być po prostu dobrym człowiekiem i popełniać jak najmniej błędówmówił Robert Lewandowski.

Źródło: ProPolski / You Tube

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki