Durczok krytycznie o Kaczyńskim. Prędko dostał mocną ripostę

Kamil Durczok w mediach społecznościowych w bardzo krytyczny sposób zdecydował się odnieść do Jarosława Kaczyńskiego oraz również premiera Mateusza Morawieckiego i Zbigniewa Ziobry. Do wpisu byłego dziennikarza TVN odniósł się między innymi Wojciech Wybranowski. Co dokładnie napisał Kamil Durczok?

Polecamy także: Jest wyrok ws. Kamila Durczoka. Sąd orzekł, że dziennikarz jest winny

Kamil Durczok od pewnego czasu wzmaga się z poważnymi problemami. W tym tygodniu Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim wydał wyrok w jego sprawie. Chodzi dokładnie o zdarzenie, które miało miejsce nieopodal Piotrkowa Trybunalskiego w 2019 roku. Wówczas to dziennikarz prowadził swoje BMW pod wpływem alkoholu. Mimo wszystko dziennikarz w dalszym ciągu stara się aktywnie komentować bieżące wydarzenia polityczne w kraju.

Kamil Durczok krytycznie o Kaczyńskim

30 marca Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim ogłosił wyrok w sprawie Kamila Durczoka. Były dziennikarz TVN został skazany na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata. Dziennikarz nie może także prowadzić pojazdów przez okres 5 lat i musi wpłacić 30 tys. zł na Fundusz Sprawiedliwości. Wyrok nie jest prawomocny. Krótko po tym wydarzeniu Kamil Durczok zdecydował się na opublikowanie wpisu, w którym to w mocnych słowach odniósł się do Jarosława Kaczyńskiego, Mateusza Morawieckiego oraz także Zbigniewa Ziobry.

Polecamy również: Michał Rachoń wyśmiał posła KO w TVP. Mocne słowa dziennikarza (wideo)

Rządzi nami oszalały starzec nienawidzący ludzi LGBT z co najmniej podejrzanym powodów. Premierem zrobił patologicznego kłamcę @MorawieckiM Ten jest szantażowany przez psychopatycznie mszczącego się na wrogach @ZiobroPL Wszyscy prowadzą nas w objęcia Putina. #polska2021napisał w mediach społecznościowych Kamil Durczok.

Na wpis Kamila Durczoka zaregował między innymi Wojciech Wybranowski.

Mam nadzieję, że dziś nie będziesz prowadził? Nie w tym stanie.. – napisał Wojciech Wybranowski.

Źródło: Twitter / Tysol

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki