Była działaczka PO pogrąża najważniejszych polityków partii. Padły nazwiska (wideo)

Aleksandra Wasilewska to była działaczka Platformy Obywatelskiej. Kobieta niedawno udzieliła wywiadu dla TVP Info, gdzie wypowiedziała się na temat powiązań strony „Sok z Buraka”, która jest kierowana przez Mariusza Kozaka-Zagozde. Sprawa stała się jednym z głównych tematów w mediach z powodu ujawnienia przez TVP treści rozmów między twórcą „Soku z Buraka”, a mecenasem Romanem Giertychem. W tej sytuacji na komentarz w sprawie zdecydowała się Wasilewska. Z jej słów wynika, że kontakt z twórcą „Soku z Buraka” mieli czołowi politycy Platformy Obywatelskiej. Kogo wymieniła?

Polecamy również: Michał Rachoń wyśmiał posła KO w TVP. Mocne słowa dziennikarza (wideo)

Aleksandra Wasilewska o „Soku z Buraka”

„Sok z Buraka” to jedna z bardziej kontrowersyjnych stron w mediach społecznościowych w Polsce. W ostatnim czasie pod adresem jej twórcy padło wiele zarzutów. Dotyczącą one przede wszystkim kolportowania treści fałszywych i mających charakter hejterski. Na temat „Soku z Buraka” zrobiło się głośno za sprawą ujawnienia rozmów jej twórcy z mecenasem Romanem Giertychem przez TVP. W dodatku na temat „Soku” i Mariusza Kozaka-Zagozdy (twórcy strony) wypowiedziała się dla TVP Info Aleksandra Wasilewska, była działaczka Platformy Obywatelskiej.

Kobieta postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań ze strony TVP. Wyjawiła między innymi, kto z polityków PO miał jej zdaniem kontakt z twórcą „Soku z Buraka”. Według Wasilewskiej kontaktowali się z nim Grzegorz Schetyna, Mariusz Witczak, Piotr Borys, Sławomir Neumann i Andrzej Halicki, Marcin Kierwiński i Borys Budka. Była działaczka dodała także, że „Oni wszyscy współpracowali z Mariuszem, bo by musieli na głowę upaść, gdyby mieli nie współpracować  — potwierdza Wasilewska.

Polecamy także: Jest wyrok ws. Kamila Durczoka. Sąd orzekł, że dziennikarz jest winny

Strona „Sok z Buraka” od wielu lat budzi spore kontrwersje. Chodzi tu przede wszystkim o treści, które są na niej publikowane. Dotknięte publikacjami strony są między innymi Małgorzata Wasserman z Prawa i Sprawiedliwości oraz Magdalena Ogórek, dziennikarka Telewizji Polskiej.

Źródło: YouTube

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki