Dziennikarze TVP wyśmiali fryzurę Roberta Biedronia: ” Czerwony w środku, odkąd pamiętam”

Robert Biedroń, poseł Lewicy do Parlamentu Europejskiego zmienił swój wizerunek. Mianowicie popularny polityk podjął decyzję, że zmieni kolor swoich włosów na czerwony. Odmiana Biedronia nie mogła oczywiście umknąć mediom, które zaczęły licznie komentować to co ze swoją fryzurą zrobił jeden z liderów polskiej lewicy. W tym gronie znaleźli się również Magdalena Ogórek oraz Stanisław Janecki. Para dziennikarzy odniosła się do metamorfozy Roberta Biedronia na antenie TVP Info. Nie kryli oni przy tym złośliwych komentarzy pod adresem polityka.

Robert Biedroń, poseł Lewicy do Parlamentu Europejskiego zmienił swój wizerunek

Polecamy także: Bielan wprost odpowiada Olejnik w TVN. Ostra reakcja europosła na pytanie dziennikarki

Robert Biedroń zaskoczył w tym tygodniu nie jedną osobę. Chodzi dokładnie o zmianę koloru jego włosów. Były kandydat na urząd prezydenta postanowił przefarbować się na kolor czerwony. Zmiana koloru włosów ma związek z zobowiązaniem, do którego zadeklarował się Robert Biedroń. Poseł zapowiedział, że jeżeli uda się zebrać 10 tys. zł na wsparcie fundacji #SEXEDPL Anji Rubik, to przefarbuje włosy. Kwota została osiągnięta, a europoseł postanowił słowa dotrzymać. Stąd właśnie jego włosy zmienił swój kolor.

Polecamy także: Dziennikarka TVP nie żyje. „Kochała Boga, Polskę i ludzi”

Niektórzy powiedzą, że to niepoważne. Że europoseł, lider partii farbuje włosy na czerwono. A ja myślę, że niepoważne jest to, że europejskie państwo XXI w. nie zapewnia dostępu do rzetelnej edukacji przeciwko przemocy, nie radzi sobie z molestowaniami dziewczynek i chłopców! Państwo, które nie przekazuje także wiedzy, nie dba o bezpieczną przyszłość pokoleńnapisał w mediach społecznościowych Robert Biedroń.

Nowy kolor włosów europosła skomentowali Magdalena Ogórek i Stanisław Janecki w TVP Info.

Ale co to za nowość? Robert Biedroń jest czerwony w środku, odkąd pamiętampowiedział Stanisław Janecki.

Z kolei Magdaleną Ogórek nie widziała związku między zmianą koloru włosów przez Biedronia z prowadzoną inicjatywą znanej modelki.

Ale walczysz o edukację seksualną i promujesz ten temat, zmieniając kolor włosów? Trochę nie rozumiem tej korelacjiprzyznała.

Jak już programu i pomysłu nie ma? – skomentowała także Magda Ogórek.

Źródło: wp

Polecamy także: 

Lempart domaga się także od UE działań ws. Polski. Mocne stanowisko działaczki

Mocne przemówienie Patryka Jakiego w PE. “Nie macie także prawa zajmować się kwestią aborcji”

Korwin-Mikke znowu szokuje. Jego wpis ponownie przekroczył granicę