Premier przemawiał w Sejmie ws. eksplozji. Skandaliczne zachowanie poseł Platformy (WIDEO)

Premier Mateusz Morawiecki wygłosił w Sejmie specjalne przemówienie z powodu zdarzenia, do którego doszło w Przewodowie w powiecie hrubieszowskim w województwie lubelskim.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

W czasie, kiedy przemawiał szef polskiego rządu kamery i także, niektórzy posłowie uchwycili zaskakujące zachowanie posłanki z ramienia Platformy Obywatelskiej – Henryki Krzywonos.

Mateusz Morawiecki zabrał głos w Sejmie na temat eksplozji, do której doszło na wschodzie kraju, w miejscowości Przewodów w województwie lubelskim.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

W wyniku zdarzenia śmierć poniosło dwóch obywateli polskich. Okoliczności zdarzenia są aktualnie badana przez polskie służby.

W Przewodowie doszło do wybuchu, w wyniku którego zginęły dwie osoby. Miejmy nadzieję, że są to ostatnie dwie cywilne ofiary wojny w Ukrainie. Czas na solidarne potępienie Rosji przez społeczność międzynarodową oraz twardą i adekwatną odpowiedź NATO – powiedział Mateusz Morawiecki podczas nadzwyczajnego wystąpienia w Sejmie.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

W trakcie przemówienia szefa rządu Zjednoczonej Prawicy kamery i również posłowie uchwycili zaskakujące zachowanie Henryki Krzywonos z Platformy Obywatelskiej, która w czasie przemowy premiera Mateusza Morawieckiego postanowiła odwrócić się plecami do szefa polskiego rządu.

Mateusz Morawiecki i zachowanie Henryki Krzywonos

Prezydent apeluje o jedność. Premier przemawia w Sejmie RP o agresji Rosji i wczorajszych ofiarach w Polsce. Poseł Henryka Krzywonos stoi tyłem. Brak słów… – napisał za pośrednictwem swojego konta na Twitterze poseł Michał Kałużny, który dodatkowo zamieścił zdjęcie odwróconej plecami do premiera Henryki Krzywonos.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

Zachowanie posłanki z ramienia Platformy Obywatelskiej zarejestrowały także sejmowe kamery. Z kolei z informacji portalu „wprost” wynika, że nie było to pierwsze tego typu zachowanie autorstwa Henryki Krzywonos. Do podobnej sytuacji miało dojść również 9 czerwca.

9 czerwca Mateusz Morawiecki nieoczekiwanie zabrał głos w Sejmie, apelując o jedność w sprawie poprawek do ustawy o Sądzie Najwyższym. W trakcie wystąpienia premiera posłanka opozycji Henryka Krzywonos postanowiła wstać i zaprotestować, odwracając się tyłem do premiera – poinformował portal „Wprost”.

 

 

Źródło: wprost.pl, Twitter

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski