Tego nikt się nie spodziewał. Polski akcent na otwarciu mundialu w Katarze (WIDEO)

Mundial w Katarze już się rozpoczął. W pierwszym spotkaniu Katar mierzy się z Ekwadorem. Zanim to jednak nastąpiło miliony widzów było świadkami ceremonii otwarcia, w trakcie której pojawił się polski akcent, na który swoją uwagę za pośrednictwem konta na Twitterze zwróciło TVP Sport.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

Mundial w Katarze jest zupełnie inny niż poprzednie. Od poprzednich imprez różni go przede wszystkim czas organizacji, który przypadł nie na miesiące letnie, lecz koniec roku kalendarzowego, kiedy to w Europie temperatury oscylują w granicach zera.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

Cechą wyróżniającą jest także to, że impreza tej wagi jest organizowana przez kraj, który posiada zaledwie niecałe 2.8 miliona mieszkańców. Dla porównania poprzednio impreza była organizowana przez takie kraje jak między innymi Rosja, RPA i Niemcy, które posiadają odpowiednio ok. 146, 57 i 83 miliony mieszkańców.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

Polska drugi raz z rzędu zakwalifikowała się na mundial. W 2018 roku niestety podopieczni Adama Nawałki nie zdołali wyjść z grupy. Teraz na drodze Polaków do kolejnej fazy turnieju staną piłkarze Argentyny, Meksyku i także Arabii Saudyjskie. Swoje pierwsze spotkanie Polacy rozegrają we wtorek z Meksykiem o godz. 17:00.

Polski akcent w trakcie ceremonii otwarcia mundialu

W trakcie ceremonii otwarcia mundialu w Katarze pojawił się polski akcent, na który swoją uwagę za pośrednictwem konta na Twitterze zwróciło TVP Sport. Pojawiły się dobrze znane polskim kibicom śpiewy „Polska biało-czerwoni”. Nagranie zamieszczamy poniżej.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

– „Polska biało-czerwoni” na ceremonii otwarcia mundialu! Oczywiście „made in Qatar” – czytamy na profilu TVP Sport na Twitterze, gdzie zamieszczono nagranie z polskim akcentem w trakcie ceremonii otwarcia mundialu w Katarze.

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski