Polityczny nokaut. Kaczyński bezlitośnie wyjaśnił Giertycha w Jastrzębiu-Zdroju (WIDEO)

Jarosław Kaczyński w Jastrzębiu Zdroju spotkał się ze swoimi sympatykami i wyborcami. W trakcie swojego wystąpienia prezes Prawa i Sprawiedliwości odniósł się do przeciwników z opozycji.

Prezes PiS zażartował sobie przy tym z byłego lidera Ligi Polskich Rodzin – Romana Giertycha. Co dokładnie powiedział były wicepremier?

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

Wybory parlamentarne zbliżają się coraz większymi krokami. Liderzy największych ugrupowań politycznych w Polsce starają się być aktywni. Z tego względu w mediach w ostatnim czasie sporo można usłyszeć na temat wizyt, które odbywa aktualny prezes Prawa i Sprawiedliwości – Jarosław Kaczyński.

W ostatnim czasie były wicepremier pojawił się z wizytą w Jastrzębiu Zdroju, gdzie postanowił skierować kilka słów na temat politycznych przeciwników jego ugrupowania.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

Nasi przeciwnicy mają bardzo zły program, bardzo zły przekaz, wręcz fatalny. Przekaz, który zapowiada, że zlikwidują w Polsce demokrację, zlikwidują opozycję, będą wszystkich, którzy im się nie podobają, wsadzać do więzienia. Ci najgorsi sędziowie, tzn. w cudzysłowie sędziowie będą ich sądzić – mówił Kaczyński w Jastrzębiu Zdroju.

Jarosław Kaczyński o Giertychu

W dalszej części swojej wypowiedzi prezes Prawa i Sprawiedliwości postanowił zażartować z Romana Giertycha, z którym to jego formacja polityczna tworzyła ponad piętnaście lat temu rząd Prawa i Sprawiedliwości, Ligi Polskich Rodzin i także Samoobrony RP.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

„Prokuratorem generalnym zostanie człowiek, który ze względu na swój wygląd jest określany jako koń” – powiedział lider Prawa i Sprawiedliwości.

Ale konie to są bardzo miłe zwierzęta, a ten pan, łagodnie mówiąc, nie jest specjalnie sympatyczny. A przede wszystkim nie ukrywa swojej chęci zemsty na naspowiedział Jarosław Kaczyński w Jastrzębiu Zdroju.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Na słowa Jarosława Kaczyńskiego odpowiedział Roman Giertych za pośrednictwem swojego konta na Twitterze odpowiadając na wpis Radosława Sikorskiego.

Bardzo lubię moją ksywę i zgadzam się z Jarkiem, że konie to miłe zwierzęta. Ale że się mu śnię jako koszmar, to mi przykro – napisał Giertych.

 

Źródło: Twitter, wp

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski